28

Июля

2008

Zоряна створює кіно про людей під час живого концерту! 3 1250

Zоряна створює кіно про людей під час живого концерту!
Цього року у Львові стартувала друга частина всеукраїнського молодіжного туру «Музика нової хвилі».

Особливою гостею свята запрошена група «Zоряна». Під час кожного концерту фронтвумен групи Zоряна пропонує людям створювати фільм про них, де будуть показані їхні живі емоції, позитивний настрій! Люди активно підтримують цю ідею і мимоволі стають акторами свого ж фільму.

«Нещодавно в радіопросторі України ми презентували наш новий сингл «Кіно». Коли я писала слова до цієї композиції, то думала про людей, про те, що потрібно створювати своє життя самому! От мені і прийшла ідея знімати людей на камеру під час туру, як вони відриваються, співають, веселяться, тому що артистів і так показують по телебаченню, а от людей, їхні обличчя, настрій показують нечасто. А я хочу розвинути цю тему! Задля цього, саме на пісню «Кіно» до нас на сцену виходить оператор і знімає народ. Цю ідею ми втілюєм в кожному місті, куди приїжджаєм в рамках туру «Музика нової хвилі». Ми вже відзняли матеріал у Львові, Кам`янець-Подільському, Золочеві, Ковелі, Стрию, Дрогобичі, на фесті «Бойківська ватра», на черзі Тернопіль, Рівне, Ужгород, Чернівці, Самбір, Луцьк, Хмельницький, і т.д.. Потім ми все це змонтуєм і викладемо в інтернеті на нашому сайті www.zoryana.com.ua і також це відео увійде в наш дебютник. Робоча назва - «Кіно про нас»… Дуже хочеться передати ту атмосферу, яка панує під час концерту…А це можуть зробити лише люди, які туди приходять!»-поділилась своїми задумами  Zоряна.

Що ж, поки група активно готується до продовження туру, ми будем чекати і на фільм, і на нові пісні від цієї ідейної команди!

Обсуждение новости

Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
 • photo
  зоряна 11 November в 17:37
  приємно почути свою тьоску рідкісне імя
  7
  Ответить Спам
 • photo
  "Ми вже відзняли матеріал у Львові, Кам`янець-Подільському, Золочеві, Ковелі, Стрию, Дрогобичі, на фесті «Бойківська ватра», на черзі Тернопіль, Рівне, Ужгород, Чернівці, Самбір, Луцьк, Хмельницький, і т.д..", а потім пишете...«Кіно про нас»… про кого? Тоді зробіть робочу назву "Кіно про нас,- із Західної України.."... А то якось невпирається, що "ВИ" за всю Україну покажете ємоції, позитивний настрій. Може треба відзняти й другі регіони... ато якось аж обідно.. І ще,- де можна почути цю дивну команду "Зоряна",-«Музика нової хвилі». П.С. у моеї бабусі корову звали Зоряна:)
  7
  Ответить Спам
  photo
  однодумці... 28 August в 14:19
  поддерживаю!!!
  7
  Ответить Спам
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить