20

Мая

2014

Zоряна презентувала чуттєвий кліп «Дихаю тобою» (відео) 0 1566

Zоряна

Zоряна

Нещодавно Zоряна презентувала новий кліп «Дихаю тобою» на одному з музичних телеканалів.

Зважаючи на те, що всі попередні роботи співачки були драйвовими та енергійними, ця робота відрізняється своєю ліричністю, чуттєвістю та зміною образу Zоряни. Пристрасть, ніжність, кохання, спогади — все це відображається в очах дівчини, яка буквально «дихає» таким почуттям кохання.

Спеціально для кліпу дизайнер інтер`єрів Іра Гуменчук створила кімнату для закоханих, основним незвичним елементом якої стала величезна біла люстра, зроблена з тисячі рулонів паперу для касових чеків.

Режисер відео Денис Гамзінов відмітив: «У цьому кліпі ви не побачите традиційну історію кохання між хлопцем та дівчиною, ви побачите лише всі емоції головної героїні — Zоряни, яка й написала цю чуттєву композицію. Також її історія переплітається із історією балерини, в якої склалося в житті все по-іншому. Ми вирішили нетрадиційно підійти до ідеї створення цього відео».

«З появою цієї пісні та кліпу в моєму житті розпочався абсолютно новий період — зміна внутрішніх прагнень, переосмислення певних речей, бажання розкрити себе по-новому, так як життя — це і є певна гра, в якій так цікаво час від часу змінювати правила!» — розповіла нам Zоряна, залишивши за собою певну інтригу.

Кліп «Дихаю тобою» вже представлений і на офіційному каналі співачки у Youtube.

«Приємного вам перегляду та нехай у вашому житті завжди буде поруч людина, якою хочеться «дихати» так ніжно і грішно», — додала Zоряна.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить