23

Дек

2008

Zоряна освоїла професію журналіста! 0 1621

Zоряна освоїла професію журналіста!

Zоряна освоїла професію журналіста!

Стаття називається: «Львів: місто, де створюється музика».

Напередодні Нового року солістка гурту «Zоряна» вперше стала справжнім журналістом, в чому можна переконатись на власні очі, придбавши київський журнал «FORUM» за грудень 2008 року (ст.98-103).

За словами самої дівчини: «…це перша така можливість, де я розкриваюсь не як співачка поп-рок команди, а як журналіст. Мене давно цікавив такий експеримент. Тому коли журналісти київського журналу «FORUM» запропонували мені  зробити екскурсію Львовом та написати про це статтю, я зразу погодилась. Правда, я б не сказала, що це було легко - написати статтю!  Думала, як правильно подати матеріал, щоб людям було справді цікаво прочитати і як наслідок, приїхати до Львова. Що з того вийшло, краще хай прочитає кожен з вас безпосередньо в журналі і складе свою думку».

Після виходу цієї статті до Zоряни надійшла  пропозиція ще з одного видання написати матеріал про її подорожі країнами світу. Так що, крім допрацювання на студії нового треку гурту «Нам мало» та підготовки до новорічних свят, в  Zоряни є, чим зайнятись!

Також  статтю про Львів можна прочитати на сторінці команди «Zоряна»:

http://www.zoryana.com.ua/?action=news_show_entry&entry_id=115

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить