25

Нояб

2008

Земляки заграли подільський фундаментал 0 1174

Земляки заграли подільський фундаментал

Земляки заграли подільський фундаментал

У п’ятницю в клубі «Портал» відбувся виступ гурту з Кам’янця- Подільського «Пропала грамота» з програмою старих та нових пісень що носить назву «Земляки-Землякам».

Павло Нечитайло із компанією на цей раз привезли до Вінниці не лише свої старі пісні, але порадували і новинками з майбутніх альбомів.

Виступ в невеличкому затишному залі з екраном на якому під час виступу транслювалися документальні фільми з видами Кам’янця та його фортеці або просто павутиння чудернацьких абстракції подарував особливий піднесений настрій всім слухачам.

Історичні алюзії відомих народних та авторських пісень у виконанні «Пропалої Грамоти» як завжди породжували яскраві образи та спонукали згадати історію подільського краю.

Новий музичний матеріал гурту у ритмах боса-нови та ска настроював на світлий, ліричний лад. Отже, концерту вистачало і ритмічного драйву і приємної мелодійності.

Тож чекатимемо з нетерпінням на нові альбоми від «Пропалої Грамоти», а поки насолоджуємося прослуховуванням їх чудової музики на myradio!

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить