23

Апр

2008

Запрошує ХІ Всеукраїнський фестиваль сучасної пісні та популярної музики "Червона рута" 8 6346

Запрошує ХІ Всеукраїнський фестиваль сучасної пісні та популярної музики Червона рута
“Червона рута” – це унікальна нагода потрапити в хіт-паради, популярні теле- і радіопередачі, засвітитися перед менеджерами та продюсерами, виступити на найкращих музичних інструментах з фірмовим звуком і світлом найвищої якості. Відбірковий конкурс у м.Вінниця відбудеться 17 травня 2008 р.

З березня по грудень 2008 року, згідно з Планом роботи Міністерства культури і туризму України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства України у справах молоді та спорту по всій Україні відбудуться 25 відбіркових конкурсів ХІ Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики “Червона рута - 2009”
Спільно з Дирекцією фестивалю, організацією і проведенням відбіркових конкурсів займаються обласні управління культури, центри народної творчості, управління освіти і науки, управління у справах молоді та спорту.

Мета конкурсів – здійснити цілеспрямований пошук молодих обдарованих виконавців по всій Україні, зокрема в глибинці, відкрити нові імена і вивести їх на велику сцену.

На відміну від інших, «Червона рута» залишається єдиним некомерційним фестивалем, який цілеспрямовано підтримує саме українських виконавців, а не зарубіжних зірок. Участь у конкурсах не потребує жодних вступних внесків, а вхід для глядачів є вільним, що робить цей захід доступним для всіх бажаючих.

Відбіркові конкурси проводяться за музичними жанрами: поп-, сучасна танцювальна (денс), рок-, акустична та інша музика. В кожній області відбираються переможці, а також декілька резервістів, котрі отримують право виступити на заключному етапі фестивалю та представити свій регіон на всеукраїнському рівні.

Разом з професіоналізмом, критеріями відбору є: новизна, сучасність та молодіжність, оригінальне творче обличчя, індивідуальність і неповторність виконавців, поєднані з українською національною визначеністю музики і виконання.

Співаки, котрі стануть переможцями обласних відбіркових конкурсів потрапляють в унікальну, єдину в Україні творчу майстерню, де безкоштовно ознайомляться з найсучаснішими стилями і манерами виконання світової молодіжної музики і зразками автентичного українського фольклору.

Фактично, фестиваль робить з початківців зірок. Майже 90% відомих, популярних в Україні та за її межами вітчизняних виконавців, відкриті «Червоною рутою». Серед них: Ірина Білик, Марія Бурмака, Олександр Пономарьов, Жанна Боднарук, Ані Лорак, Руслана, Ірина Шинкарук, Катя Чіллі, Марина Одольська, Наталя Могилевська, Катя Бужинська, Андрій Кравчук, Росава, Віктор Павлік, гурти “Кому вниз”, “Брати Гадюкіни”, “ВВ”, “Скрябін”, “Мертвий півень”, “Плач Єремії”, “Піккардійська терція”, “Брати Блюзу”, “Тартак”, “Танок на майдані Конго”, “Шао-Бао” та багато інших.

Фестиваль виконує важливу державотворчу функцію в Україні і має всеукраїнський масштаб, формує сучасну естрадну і молодіжну школу вітчизняної музики. Дає змогу нашій державі інтегруватися у світовий культурний простір, допомагає нашим виконавцям досягнути конкурентоспроможності на міжнародній арені.

З метою підготовки майбутніх учасників відбіркових конкурсів, Дирекція фестивалю організувала у Києві безкоштовні консультації для юних співаків з усієї України.

Усі бажаючі можуть звертатися в Дирекцію фестивалю у Києві.

Довідки надаются за адресою та телефонами Дирекції Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики "Червона рута":

 01033, м. Київ, а/с 50, тел. (044) 237-76-32, 227-56-20.

Для участі у відбірковому конкурсі у м.Вінниці 17 травня 2008р. звертайтеся за довіками і подавайте заявки в Обласний центр народної творчості за тел.35-62-52, 35-11-02

 "Червона рута" дає  шанс молодим і невідомим стати популярним, модним і хітовим!

Обсуждение новости

Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
 • photo
  ДІма 03 Мая в 13:49
  А братність в тому що саме США не гнобила нас усе наше існування!!!!Люди читайте книжки і не дивіться цей зомбо-ящик(телевізор).Історія-це сила, алюди які її не знають вони слабкі.
  6
  Ответить Спам
 • photo
  ДІма 03 Мая в 13:47
  Яка вона насильницька що ти мелеш, історію почитай краще ЦЕ НАШИХ ПРЕДКІВ НАСИЛЬНО ВЧИЛИ РОІЙСЬКОЇ МОИ ЩО ДОХОДИЛО ДО ВБИВСТВ, і про як етнічних роіян ти кажеш, і яка третина хто тобі таке сказав у нас всі ураїнці просто русифіковані(я не враховую інші національності) І якщо ти зрадив нашу країну переїхавши в США дак не треба сувати свій ніс куди тебе не просять, країна повинна складатися виключно з патріотів(не націоналістів) які повинні розмовляти українською мовою, бо саме патріоти створили її і її повинні тримати. А надії я хочу передати респект!!!!Слава Україні!!!!
  6
  Ответить Спам
 • photo
  Алексей 29 April в 19:55
  Да кстати и месное телевидение (некоторые каналы которые хотят) вещают на родном языке. Уж поверь мне я объездил за последние 10 лет почти всю Россию.
  6
  Ответить Спам
 • photo
  Алексей 29 April в 19:49
  Приведи пример руссификации. Если ты имееш ввиду Россию то ничего подобного там нет. В Татарстане изучают татарский в Бурятии и Агинске бурятский в Чувашии чувашски и т.д. (даже эскимосы изучают свой язык на равне с русским). Я думаю на украине должно быть два государственных языка как в Швейцарии или Канаде ну и т.д.
  5
  Ответить Спам
 • photo
  Артем 27 January в 15:58
  куди відправляти анкету???
  6
  Ответить Спам
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить