14

Фев

2009

З днем святого Валентина! (Слухати пісню) 15 18868

RoNRoMeRo - Дайте кохання

RoNRoMeRo - Дайте кохання

Слухайте прем’єру пісні від гурту RoNRoMeRo - Дайте кохання :)

Київська група RoNRoMeRo давненько вже не тішила любителів своєї музики свіжими піснями.

Ще наприкінці 2007-го хлопці презентували річ Остання Надія і зосередилися на написанні повноцінного альбому, який в цей час уже дійшов до етапу студійного запису. Щоб добро не припадало пилом на дисках, команда вирішила на День Закоханих презентувати свою нову роботу, котра якнайліпше пасуватиме до 14-го лютого, а також стане наступним, уже четвертим їхнім радіосинґлом. Називається пісня – Дайте Кохання.

«Цією піснею я хотів подивитися на кохання під іншим кутом, - каже вокаліст групи і автор композиції Сергій Ворушилін. – Не як абстрактне почуття, яке ми не розуміємо і не можемо пояснити. А перенести ці переживання на якісь буденні, повсякденні речі». Створення композиції відбувалося поступово. Настільки поступово, що автор навіть не може пригадати, коли ж він повністю завершив текст і мелодійну основу – чи то влітку чи то восени. Але, не дивлячись на такий розтягнутий у часі процес, написання слів відбувалося дуже логічно – перший куплет – приспів, другий куплет… і так далі.

В результаті саме Дайте Кохання хлопці і вирішили зробити наступним синглом. «Не знаю, не можна так казати, що мені ця моя пісня подобається, а ця – не подобається. Але цю композицію я вважав і вважаю дуже сильною і потужною піснею і  гідною почати наш новий радіосезон» - каже Сергій.

 

Обсуждение новости

Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить