03

Сент

2008

Юрій Андрухович та Karbido представляють альбом «Самогон» 0 1104

фото з сайту sumno.com

фото з сайту sumno.com

Письменник Юрій Андрухович та його друзі з гурту Karbido (Вроцлав, Польща) представляють свій альбом під назвою «Самогон».

Це нова — українськомовна — версія проекту, вперше виданого у Польщі 2006 року. Українське видання «Самогону» здійснила мистецька аґенція «Наш Формат».

Чому «Самогон»? Назва проекту є, безумовно, метафоричною. Означає щось, зроблене власноруч і з природної сировини, до того ж наділене небувалою духовною міцністю.

На підтримку альбому відбудеться тур п’ятьма містами України:

УЖГОРОД — 12 вересня, Обласний музично-драматичний театр (вул. Толстого, 12), вартість квитків 10–35 грн, їх вже можна придбати в касах театру;

ЛЬВІВ — 13 вересня, Палац культури ім. Г. Хоткевича (вул. Кушевича, 1), вартість квитків 20 грн, їх можна буде придбати в касах палацу культури безпосередньо перед початком концерту;

КИЇВ — 15 вересня, Молодий театр (вул. Прорізна, 17), вартість квитків 30-80 грн, їх можна придбати в касах Молодого театру та театральних касах Києва;

ДНІПРОПЕТРОВСЬК — 16 вересня, Палац дітей та юнацтва (наб. Перемоги, 5), вартість квитків 30 грн, їх можна придбати в книжковому клубі «Білокнижник»;

ТЕРНОПІЛЬ — 18 вересня, кінотеатр «Перемога» (бул. Шевченка, 27) 10 грн, квитки можна придбати в барі «Коза».

Альбом складається з дев’яти композицій, вісім з яких написані польськими музикантами на вірші Юрія Андруховича. При цьому сам автор текстів виступає в дедалі звичнішій для себе ролі — часом мелодекламатора, часом вокаліста. Дев’ятим номером «Самогону» є старовинна козацька пісня «Зеленая ліщинонька» у спільному аранжуванні Юрія Андруховича та карбідів.

Гурт Karbido — це цілком унікальний музично-альтернативний сплав, що в ньому виразно домінують рокові та фрі-джазові елементи. Творчою фішкою колективу є створення музичного супроводу до експериментальних театральних спектаклів, кіно- та анімаційних фільмів. У складі Karbido чотири блискучі інструменталісти: Іґор Ґавліковський (гітара), Марек Отвіновський (бас), Павел Чепулковський (ударні) і Томаш Сікора (електроніка). Крім спільних виступів у складі Karbido, кожен з них здійснює свої сольні проекти, пов’язані з театром і незалежними радіостанціями. Наприклад, Томаш Сікора є творцем, засновником і постійним ведучим інтернет-радіостанції «Герметичний Гараж» (Garage Hermetique), що презентує одну з найцікавіших програм незалежної альтернативної та аванґардної музики.

Свою співпрацю з польськими музикантами Юрій Андрухович вважає однією з найщасливіше втілених найдавніших мрій і сподівається, що проект «Самогон» ще матиме продовження.

У турі також братиме участь VJ-група «КУБ». У своїй роботі віджеї надають перевагу не генерованим на комп'ютері зображенням, а реальним зйомкам: фрагментам із маловідомих артхаусних фільмів, власним фото та відеозйомкам, живій інтерактивній камері. Віджеї беруть участь не тільки у «рідних» для жанру рейвах та дискотеках, але й в рок-музичних та навіть літературних проектах. Серед останніх презентація журналу «Четвер», проект «Гіпсокартон» — відео-шумова інсталяція з елементами перфомансу, що відбулася в межах фестивалю «Флюгери Львова» за участю шумового діджея Дехто та Юрія Іздрика. На «Шешорах’2008 — Подільських» віджеї з «КУБу» грали для хедлайнерів фестивалю — гурту «Перкалаба».

Партнери проекту:

Інститут Адама Міцкевича (Польща),

«Райффайзен Банк Аваль»,

Польський інститут,

Міжнародний літературний фестиваль,

Палац культури ім. Г. Хоткевича,

мистецька аґенція «АртВертеп».

Інформаційний партнер: «Главред-медіа»

Організація туру: аґенція подій «АртПоле»

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить