28

Окт

2009

Юлія Міщенко про повернення на сцену з декретної відпустки 0 3797

Юлія Міщенко з родиною

Юлія Міщенко з родиною

З Юлією веде розмову Вадим Карп'як з ФДР Радіоцентру.

Пісня Вірю – це повноцінне повернення Таліти Кум після декретної відпустки?

Так. Абсолютно правильно. Ми, нарешті, вибралися до студії. Як тільки нашому синочку виповнилося 2 місяці, ми з ним почали репетирувати. От трохи нарепетирували, поїхали у студію, коли йому виповнилося, здається, 4 місяці. І от тепер йому вже майже 6, і пісня нарешті готова, зведена, і ми починаємо концертувати. Так що так ми повертаємось.

А як вона була написана?

Писалася вона весело, швидко і з великим завзяттям. Причому нам захотілося якогось експерименту, тому ми ввели духову секцію, навіть у нас була така божевільна думка зробити і концертну програму з духовою секцією. Але поки-що зупинилися на одній пісні, а там далі побачимо.

Тобто духова секція – це тільки експеримент?

Ти знаєш, свого часу у мене був досвід роботи з духовиками, ще коли я жила у Львові і працювала у групі з духовою секцією. Я, власне кажучи, маю великий сентимент до цієї групи інструментів, але для того, щоб з повністю новою групою інструментів робити нову програму, нам потрібно все змінювати, а ми тепер і так багато чого змінили, переаранжували практично всі пісні з концертної програми. Тому для духової секції, мабуть, ще просто не настав час. Побачимо. Ми вже давно не збиралися разом з нашою групою, не грали, а тепер почали і стало приємно, весело.

Тобто цю пісню можна розглядати як початок нової концертної програми і відповідно нового альбому?

Так.

А чого тоді далі чекати у цій новій програмі. Тобто ви і надалі будете експериментувати?


У першу чергу нам захотілося переаранжувати старі пісні, щоб концертна програма стала дноріднішою, бо завжди те, що ти граєш на концертах - це ніби найбільші твої гіти і це такий The Best Of за скількись там років і альбомів. А так як всі альбоми пишуться у різний час з різним настроєм, то виходить, що стилістично є відмінності. Тому тепер захотілося все це зробити одноріднішим, щоб вийшов такий, ну не зовсім салат олів’є, а щось схоже на кабачкову ікру, однорідної консистенції. Як бачите, з народженням дитини з’явились такі гастрономічні метафори, ну це так про наболіле.

А як ви плануєте з малим Марком концертувати? Це ж складно.

Тепер ми вже можемо собі це уявити. Адже Маркові (від ред. син вокалістки Таліти Кум Юлії Міщенко) вже 6 місяців, а оскільки він у нас на грудному вигодовуванні і годуємо ми його за вимогою, то відповідно їздити він буде теж з нами на концерти. Ми вже придумали собі як це все реалізувати, тому починаємо концертувати. Шеф нашого рекординґу Олег Долинський вже сміявся, що давайте підпишемо з ним контракт відразу, бо ми все одно з ним їздимо на всі зустрічі. Приїхали в рекординґ, він там як взяв високу ноту, бо Марко дуже любить пищати таким високим голосом, так подає голос, от він як зазвучав, там кажуть: ну все, давайте дитину теж у шоу-бізнес, і так він вже всюди з батьками.

А як на концерті? Він може теж дати про себе знати, захоче, щоб зробили антракт.

Ми сподіваємося, що концерти розпочнаються після 9-ої  вечора, і десь в цей час Марко вже потихеньку засинає, так що дозволить нам працювати.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить