03

Дек

2008

Яку музику українці закачують на мобільні замість гудків? 0 4878

Настя Каменских и Потап

Настя Каменских и Потап

"Українська Правда. Життя" вирішила опитати вітчизняних операторів мобільного зв'язку.

На листи видання відгукнулися компанії "МТС", "Київстар" та "Астеліт" (бренд LIFE:) ). На руки автор отримав 6 рейтингів, з яких і створив два зведених.

Спочатку були проаналізовані так звані RBT - мелодії, або хіти, що ставляться замість нудних гудків додзвону. Досліджувалися результати послуг "GOOD'ок" (МТС), "Djuingle" ("Київстар"), та "МелоРинг" ("Астеліт").

Виявилося, що найпопулярнішим RBT-шлягероом 2008-го року стала композиція дуету Насті Каменських та Потапа "Почему". Цей шлягер фігурує на першому місці в "Астеліт" та на другому в МТС.

Стас Михайлов з піснею "Без тебя" на четвертому місці у списках найпопулярніших мелодій МТС та "Київстар". Це, звісно, не "Владимирский централ", але теж чудовий взірець ліричного шансону.

Гайтана "Тепло слів" та R'n'B композиція гурту Т9 "Ода нашей любви" ("Вдох-выдох") посіли перші місця у рейтингах МТС та "Київстар".

Щоправда, не варто забувати, що зірковий мобільний оператор цілеспрямовано розкручує Гайтану та її композицію, спеціально написану в рамках комунікаційної програми "Спілкування заради майбутнього". Сама ж програма спрямована на подолання такої проблеми, як нестача спілкування батьків та дітей.

Композиція "Плохая девочка" (спільна робота гурту "Винтаж" та "бідної Насті" Олени Корікової) фігурує на 5 місці у рейтингу "Астеліт" та на 8 - у МТС.

Молодший Іглесіас ("Ring My Bells") та ще один шансон'є Леонід Портной ("Кто тебя создал такую") посіли треті сходинки у рейтингах відповідно "Астеліт" та "Київстар".

Щодо короткого аналізу рейтингів, то список МТС, а отже і музичні уподобання користувачів послуг цього мобільного оператора, можна охарактеризувати як попсово-аренбішний з домішками шансону. Тут жодної україномовної мелодії та лише одна англомовна.

Що стосується "Київстар", то тут список окупували шансон'є - 4 з 10 композицій належать їм (2, 4, 5 та 6 позиції).

Список Life:) найбільш "збалансований", якщо можна так сказати, - трійко англомовних мелодій, трійка - R'n'B та дві композиції гурту "Бутирка". Але також немає жодної україномовної композиції

Цікавою є ситуація з уподобаннями українців у закачуванні МР3-мелодій.

Виявилося, що улюбленим музичним файлом для закачування в користувачів Life:) є МакSим "Научусь летать". Ця ж композиція опинилась на п'ятому місці в рейтингу МТС.

Тіна Кароль зі своїм "Ключиком" на першому місці у МТС та на останньому - у "Київстар".

"Тепло слів" Гайтани - очолює рейтинг "Київстар".

"Спаси" реп-співачки Бьянки, рімейк піонерської "А ты меня любишь? Ага!" у виконанні Dj Slon та "Ангел-А", а також композиція дуету Потапа-Каменських "Почему молчишь" - другі місця відповідно у МТС, "Київстар" та "Астеліт".

Якщо говорити про частоту цитування операторами виконавців, то тут перше місце безперечно посідає реперський дует Потапа та Насті (7 згадок та 5 пісень), а друге ділять Тіна Кароль (3 згадки та 2 пісні), "Бутирка" (3 згадки та 2 пісні) та "Вінтаж" (4 згадки та 1 пісня).

Крім того, в рейтингах операторів фігурують по дві композиції таких виконавців як Nікіта, Arash, "Morandi" та "D.I.P. project".

Непострадянську музику люблять більше за все користувачі "Астеліта" - 6 із 20. Натомість користувачі "Київстара" дуже люблять ставити собі шансон в якості RBT-мелодії - 4 з топ-десятки.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить