19

Мая

2009

Як Тіна Кароль співала для Савіка Шустера та Нестора Шуфрича 0 2544

Тина Кароль

Тина Кароль

В Києві у одному з елітних ресторанів пройшов акустичний концерт Тіни Кароль.

Для найближчих друзів і знайомих, майже у сімейному колі Тіна представила сольну міні-програму "Оne night оnly". Зробити цей концерт незвичайним допоміг простий хід – акустичний варіант. Акустика зараз в моді, тому музиканти і Тіна послідували новим тенденціям. Зі всього широкого репертуару співачка в акустичному варіанті підготувала близько 10-ти найромантичніших пісень: "Полюс притяжения", "Ноченька", "Summertime", "Люблю его", "Show me your love" та ін. Кароль виконувала майже всі свої пісні в джазовій обробці. Послухати співачку прийшли Савік Шустер, співак Олександр Пономарьов з дружиною, Олена Коляденко, Нестор Шуфрич, чоловік Маші Єфросініної Тимур.

Півторагодинний концерт пройшов в домашній атмосфері, звучали нові композиції і старі пісні. Кароль також прикрасила свій концерт імпровізацією: пісня "Пупсик" була виконана в стилі аргентинського танго, а "Ключик" перетинався з латино-американськими мотивами. Пісню "Люблю его" Тіна виконала як російський романс, присвятивши його своєму чоловіку Євгену Огіру.

А свій найдраматичніший хіт "Више облаков" співачка заспівала під рояль. Для концерту Тіна обрала відверте вбрання. Поверх відвертого боді, практично на голе тіло, вона одягнула піджак. Співачка вирішила, що він відмінно підійде на роль сукні, і тому під нього одягнула лише нижню білизну.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить