19

Мая

2009

Як гурт Тартак колег із ТНМК виручав 0 1608

Тартак

Тартак

Східна частина України ознайомилась з новою програмою "Тартака" першою.

Публіка відмінно сприйняла нові пісні групи і без попереднього прослуховування альбому на диску.

Далі слідувала західна частина. Найемоційнішим видався Львів - сума емоцій на цьому концерті претендує на перевагу всіх інших у купі. У кульмінаційний момент виступу напруга у клубі не витримала і… у клубі настала темрява. Народ оживився і скористався нагодою – хором співав пісні Тартака.

Несподівано у розпалі першої частини туру хлопці побували у Луцьку – рідному місті Сашка Положинського - пролунав дзвінок від організаторів. Фагот захворів і концерт ТНМК був під загрозою зриву. Тартаку довелось виручати колег. На 2-х машинах музиканти понеслись у Луцьк. Але завдяки частим мандрівкам Україною, Сашко Положинський знав "партизанські тропи". Ними лідер Тартака і повіз групу. І завдяки цьому музиканти не тільки зробили неможливе і встигли у призначений час, але й навіть встигли трохи раніше. Через все це вийшло, що гурт зіграв чотири концерти поспіль без відпочинку. А програма у Тартака близько 3 години, і грати більше 32 пісень щодня плюс переїзди - це неабиякий спорт. На сон вистачало тільки 2-3 години - музиканти ледве витримали такий марафон.

Загалом гурт презентував нову програму у Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Чернівцях, Львові, Івано-Франківську, Луцьку та Житомирі.

На черзі Рівне – 16 травня, Тернопіль – 17 травня, також планується концерт в Польщі.

"Цей тур – особлива подія для нас, ми вперше поїхали в повноцінний тур у підтримку альбому. Хоч і проти звичної практики – цей тур є передальбомним. І поки завершується робота над цим самим альбомом, ми вже обкатуємо нову програму", - зазначив Сашко Положинський.

А до фіналу альбому "Опір матеріалів" залишилось закінчити всього 2 пісні. Тож найближчим часом , а саме у червні, шанувальники Тартака вже нарешті зможуть прослухати нові пісні гурту у студійному записі.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить