08

Март

2010

Як 8 березня святкують зірки 3 2050

Таисия Повалий

Таисия Повалий

До Міжнародного жіночого дня зірки ставляться кожен по-своєму. Хтось з нетерпінням чекає наближення цього дня, а хтось його взагалі не визнає.

Солістка «ВІА Гри» Надія Мейхер останнім часом Міжнародний жіночий день, як правило, зустрічає на сцені. Однак Надя досі згадує, як у дитинстві відзначила 8 березня на кладовищі. Там вони з друзями влаштували пікнік. Втім, розгулятися гучної компанії не дав сторож, від якого діти були змушені рятуватися втечею.

Сергій Звєрєв до Міжнародного жіночого дня готується з особливою ретельністю. Співак приблизно за місяць до настання свята починає вибирати подарунки своїм улюбленим і близьким жінкам. Сергій запевняє, що таких у нього чимало.

- Я впевнений, що в Міжнародний жіночий день найкраще дарувати коханим прикраси, - говорить Звєрєв. - Це зовсім не обов'язково коштовності. Кілограми діамантів ні до чого. Можна ж купити акуратну прикрасу, недорогу. Головне, щоб вона була зі смаком.

Українська поп-зірка Таїсія Повалій також любить працювати 8 березня. Для своїх виступів у цей день артистка обирає найкращі вбрання. Особливо вона любить сукню, яка називається «Берізка». Її унікальність в тому, що вона розшита сотнею кристалів Сваровські. Важить цілих сім кілограмів, але це співачку не бентежить.

Співачка Вікторія Морозова, дружина популярного актора Антона Макарського, - завжди чекає наближення жіночого свята з особливим трепетом. Для неї Міжнародний жіночий день - це перш за все прихід весни.

- Завжди сподіваюся, що ми з чоловіком проведемо 8 березня незабутній вечір вдвох, - каже співачка. - І якщо це виходить, я по-справжньому щаслива.

У родині Дмитра Пєвцова і Ольги Дроздової відзначати 8 березня не прийнято. Цей день вони вважають «несерйозним святом». Тому ніяких надприродних подарунків від чоловіка актриса в цей день не отримує. Сам Дмитро досить категоричний щодо жіночого дня. Він упевнений, що таке свято повинно бути щодня.

- Я хочу, щоб у моєї дружини 8 березня було кожен день, - говорить Пєвцов. - Сподіваюся, що в мене це виходить робити. Тому в нашій родині ми шануємо тільки один день - 7 травня. У цей день ми познайомилися.

А ось Лайма Вайкуле Міжнародний жіночий день категорично не визнає. Причому від цього свята Лайма відмовилася вже кілька років тому. Співачка прийшла до такого цілком усвідомлено.

- 8 березня не приймаю ніяких поздоровлень, - говорить Лайма. - А навіщо? Чоловіки, якщо хочете зробити жінці приємне, не чекайте особливого дня! Робіть це регулярно! Тому я визнаю тільки два свята - день народження і Новий рік.

Сергій Глушко, більш відомий як стриптизер Тарзан, до 8 березня ставиться двояко. Кілька років тому в ніч з 8 на 9 березня квартиру Глушко обікрали. Сергій викликав міліцію і одразу ж пошкодував про це. У той час артист проводив у своїй квартирі ремонт і, забравши всі несучі стіни, перетворив своє житло на студію. Міліціонери, побачивши житло артиста, тут же наклали на нього великий штраф. Адже свої дії він не погодив з відповідним комітетом.

До речі, Глушко народився саме в Міжнародний жіночий день. Щоправда, організувати святкове застілля в цей день у нього не завжди виходить - у свята в артистів багато роботи. Зате привітати Наташу Корольову в цей день він ніколи не забуває. Як стверджує Сергій, над подарунком він особливо довго не думає. Через брак часу купує все в останній момент.

- Квіти Наташі я ніколи не дарую, - заявив якось Сергій. - Їх Наташа терпіти не може. Тому купую щось більш суттєве. У цьому році подарунок вже приготував. Але не скажу, що саме. А то сюрпризу не вийде.

Обсуждение новости

Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить