18

Мая

2009

Вітаємо гурт «Мартові» з перемогою! 2 3777

Вітаємо гурт «Мартові» з перемогою!

Вітаємо гурт «Мартові» з перемогою!

Вінницькій гурт переміг у конкурсі вуличних музикантів та отримав головний приз – можливість записати альбом!

16 травня у Вінниці святкували День Європи. З нагоди свята сила-силенна люду вийшла на вулиці міста споглядати на цікаві шоу під відкритим небом. Однією з святкових атракцій став конкурс вуличних музикантів. На центральних вулицях міста свою майстерність демонстрували музичні колективи відомі, та не дуже.

Звучала музика найрізноманітніших стилів, жанрів та напрямків і кожен міг обирати за смаком, а також голосувати за тих, хто подобається найбільше. Головним призом переможцю мала стати можливість запису та презентації власного диску на одній з вінницьких студій звукозапису.

На одній з центральних вулиць розташувались «Мартові». Якщо точніше, то гурт приймав участь у конкурсі не повним складом, а був представлений барабанщицею Даною та солістом Сергієм. Обоє сиділи за барабанами презентуючи спеціальну вуличну програму «драм-шоу». Поступово найбільше люду скупчилося саме біля них. Глядачі підтримували та підбадьорювали музик, не забуваючи голосувати за них.І, не дивно, що саме гурт «Мартові» було об’явлено переможцями цього вечора. Вони справді заслужили це, довівши публіці що вони найкращі!

Тепер чекаємо на перший альбом від «Мартові» та бажаємо їм подальших успіхів!

Обсуждение новости

Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
 • photo
  M 23 Мая в 23:30
  Плхо, что ребята нечестно себя повели... Они скупили газеты с талонами для голосования и проставили свои номера.. Ну да ладно..
  7
  Ответить Спам
 • photo
  Гость 18 Мая в 20:42
  Чекаю на альбом, вітаю з перемогою, молодці!
  8
  Ответить Спам
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить