13

Нояб

2008

Воплі Відоплясова цьогорічну осінь відзначили запуском найсвіжішої пісні Ладо 1 1465

ВВ

ВВ

Перші згадки про Ладу і її чернеткові нариси виринули ще у квітні.

Наразі доступна лише вкорочена радіоверсія пісні: її ж оригінальне звучання триває близько шести хвилин і вона на куплет довша. Не виключено, що за якийсь час Лада набуде і другого дихання: на неї ВВ більше року тому зняли виднограй. Тож за якийсь час найновіший забійник від Воплів Відоплясова можна буде не лише послухати, але й подивитися.

Ладо знаменуватиме собою нову віху в творчості ВВ. Мова не тільки і не стільки про звучання гурту. Швидше за все, нових альбомів у звичному розумінні цього слова від наших рок–вепрів чекати годі. «Ми зараз шукаємо нові форми донесення своїх пісень до шанувальників, – каже Олег Скрипка. – Вже давно зрозуміло, що гурти, виконавці сьогодні не сприймаються слухачем за повними платівками, а лише попісенно. Тому формат вінілу, який було просто перенесено на цифровий вид носія – на компакт, просто вмер. Остаточно минула та доба, коли ми описували гурти за альбомами, мовляв Led Zeppelin часів такої–то платівки, зараз до цього прив'язки нема. Навіть якщо взяти нашу творчість, то всі, скажімо, пам'ятають гіт День Народження, але мало хто згадає, з якої він платівки».

Тож у скорому часі вевешники збираються оприлюднити повне прочитання Лади, при чому зробити це у крок з часом. Найвірогідніше, що пісня буде оприлюднена для вільного звантаження на іменці Воплів, або ж у якийсь суміжний спосіб. За словами Олега Скрипки, він цілком свідомий того, що нині намагатися продати пісню чи на фізичному, чи на віртуальному носії – справа безнадійна, тому ліпше зосередити зусилля на пошуку якоїсь несподіваної, привабливої подачі пісень. Першою ластівкою у цьому і має стати пісня Ладо.

Обсуждение новости

Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить