02

Нояб

2009

Володимир Гришко: «Я буду міністром культури!» 0 1508

Гришко Володимир

Гришко Володимир

29 жовтня Віктор Ющенко видав указ про звільнення Володимира Гришка "від виконання обов’язків радника Президента України (поза штатом)".

Як запевнив сам народний артист України, це з його ініціативи Президент прийняв таке рішення. Мовляв, воно аж ніяк не спровоковане участю оперного співака у передвиборчій агітації за лідера Партії регіонів Віктора Януковича. “26 жовтня я сам написав заяву на звільнення з посади позаштатного радника Президента, щоб ніхто не казав, на користь якого кандидата роблю свій вибір”, - наголосив “ВЗ” Володимир Гришко.

- З посади радника Президента України я був звільнений півтора року тому, - розповідає Володимир Гришко, - як і двадцять інших радників. Мене залишили як позаштатного радника. А що це таке? Це наче ви були б головним тренером збірної Радянського Союзу з футболу... Я не мав ані зарплати, ні службового автомобіля чи кабінету, мені не йшов трудовий стаж... Просто продовжував займатися своєю роботою – як народний артист України.

- Усе ж для багатьох людей ваша пісенна підтримка Віктора Януковича стала шоком. Що спонукало вас після того, як ви були радником Президента Ющенка, долучитися до агітації за лідера “регіоналів”?

- Правда, яку він несе народу. Таке моє волевиявлення. Я зробив усе виважено. За останні півроку неодноразово намагався зустрітися із Віктором Ющенком – аби пояснити йому свою думку, позицію. Та у Президента не було можливості прийняти мене. Він – дуже зайнята людина.

- Чи вплине така кардинальна зміна політичного табору на ваші стосунки з Віктором Ющенком, з яким вас ще й родинні відносини поєднують: Віктор Андрійович – хрещений тато вашого сина Володимира?

- Ніяк не вплине. Ставлення Президента до мене не зміниться. Я у цьому впевнений. Віктор Андрійович знає мене. Гришко – перш за все артист із світовим ім’ям. А вже потім – людина, яка асоціює себе із політикою. Я поважаю інститут президентства у нашій державі. Поважаю чинного Президента. І, на відміну від його колег, нічого поганого на адресу Віктора Ющенка не казав і не казатиму. За той час, поки я був радником Президента, встиг багато зробити. Це і фестиваль “Київська Русь”, і конкурси “У пошуках перлин” та “Талановиті діти України”, і повернення талановитих українських артистів із-за кордону на Батьківщину... А ще я був одним із співавторів Закону “Про культуру”. Дякую Президентові за той досвід, який я отримав у Секретаріаті. Закінчив дипломатичну академію, отримав магістра дипломатичних наук. Цим досвідом скористаюся, коли у майбутньому буду міністром культури. А я ним буду! За президента Януковича.

- Таку обіцянку вам дав Віктор Федорович?

- Він мені таких обіцянок не давав. Мені ніхто з наших політиків, які балотуються на президентське крісло, ніяких обіцянок не давав. Зрештою, хто б не був президентом України – чи Юлія Володимирівна, чи Віктор Федорович, чи Віктор Андрійович, - мене на таку посаду взяли б за моє світове ім’я, яке я заробив за тридцять років. За те, що я – молода, енергійна людина. Ось що цінують політики, не залежно від кольору прапора.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить