01

Дек

2008

Вночі зі Святославом Вакарчуком 0 2696

Вакарчук

Вакарчук

У перших числах грудня до музичних крамниць надійде платівка Вночі – нове творче втілення під орудою Святослава Вакарчука.

Наживо доробок було представлено 4 листопада у столичному театрі ім.Івана Франка, і як всюди наголошує відомий океанівець, ця платівка – вислід колективної творчості.

Над плитою чаклували і окремі учасники Океану Ельзи, і ціла когорта обдарованих митців, визнаних на ниві джазу, народознавчих співів та класичної музики: Олексій Саранчін, який заграв джазові фортепіанні партії, саксофоніст Богдан Гуменюк, гітарист Олексій Морозов, перша скрипка струнного квартету «Колегіум» Кирило Шарапов, славетний етно–скрипаль Сергій Охрімчук та багато інших. У записі одного з награнь взяв участь Національний Симфонічний Оркестр України. Головним звукотворцем цього втілення виступив клавішник Океану Ельзи Мілош Єліч. Він також написав мелодію до однієї з пісень. Ще одну композицію Святослав Вакарчук створив разом з бас-гітаристом гурту Денисом Дудком, решту – написав самостійно.

Робота над кружальцем тривала у трьох різних країнах: запис був зроблений у Будинку звукозапису в Києві, зведення – в ICP Studios у Брюсселі (Бельгія), а остаточне доведення на Lurssen Mastering у Лос-Анжелесі (США), де кермував ходом подій володар двох нагород «Ґреммі» Ґевін Лурсен (Gavin Lurssen).

Видавцем платівки Вночі є столична студія Moon Records. Вичерпні подробиці про перший сольний доробок Славка Вакарчука можна дізнатися з іменки www.vnochi.com.

Зміст пісенника Вночі:

1.Ой, поперед мене гори сині
2. Не йди
3. Бути з тобою
4. Колискова
5. where you are
6. Пізно вночі
7. Там, де літо
8. Дзвони
9. Не опускай свої очі
10. Чайка
11. Така, як ти

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить