19

Дек

2008

Вінниця готується зустріти рік… Оленя! 0 1069

Віктор Бронюк

Віктор Бронюк

У той час, коли у світі готуються до зустрічі року сонячного Бика, мерія Вінниці вирішила зустрічати рік … Оленя.

На думку організаторів святкових заходів, рішення, прийняте на користь Оленя - має багато аргументів: Святий Миколай, Дід Мороз та Санта Клаус з давніх-давен дістаються до малечі усього світу не інакше аніж на оленячих запрягах, олень та бик належать до парнокопитних, зрештою, до цієї події Вінниця готувалась давно – адже з кожним роком на свята у місті разом із звичайною новорічною атрибутикою більшає оленів у вітринах магазинів, у кафе та ресторанах. І головне – саме у Вінниці мешкають Олені, відомі усій Україні. Це гурт «ТІК» та її фронт-мен Віктор Бронюк.

На брифінгу під час презентації святкових заходів міський голова Володимир Гройсман зазначив:. «Звичайно, через фінансову кризу ми не можемо святкувати Новий рік так, як би нам хотілося. Але люди мають отримати певний заряд позитивних емоцій на наступний рік, який, напевно, буде не зовсім роком розвитку. Відкриватиме головну ялинку буде наша зірка - Віктора Бронюк. Ми домовились з групою «ТІК» про те, що вони виступатимуть для вінничан безкоштовно.», - зазначив очільник міста.

Хлопці виступатимуть  під «акомпанемент» лазерного-шоу, з якого також «стирчатимуть» олені. А продовжуватиме програму спеціально запрошений гість – DJ Jalsomino (м. Київ), відомий тим, що саме він робить ремікси для гуртів «Мандри», «Тартак», «ТНМК» і багатьох інших. І саме він зробив танцювальний мікс на «Оленів» «ТІКу», який звучить  в ротації популярних радіостанцій країни.

З повагою, прес-служба ТІК

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить