14

Окт

2010

Євгенія Власова двічі спілкувалася з інопланетянами 2 1474

Євгенія Власова

Євгенія Власова

Співачка 31-річна Євгенія Власова двічі бачила НЛО.

— Як можна не вірити в існування позаземних цивілізацій? — дивується Євгенія.

На вечірці у столичному ресторані ”Апрєль” погоджується розповісти про свої зустрічі з прибульцями.

— Перший контакт з інопланетянами у мене був у дитинстві. Тоді мені було років сім. Спілкувалася з ними телепатично. Чоловічки ростом невеликі, схожі на дітей. Тіла в них не зелені, а жовто-червоні. Одягу не носять, мали тільки шапочки на головах. Статевих ознак я не помітила. Упевнена, це була невипадкова зустріч, вона мені дала заряд великої позитивної енергії.

Співачка каже, що це були прибульці з планети Марс.

— Інопланетяни можуть прийняти подобу родичів. Одного дня прокинулася і відчула, як мене хтось обіймає. Бачу маму, але розумію, що це не вона. Злякалася, але інопланетянин не випускав мене з обіймів. Тоді поставив мені одне питання: ”Хочеш, ми тобі відкриємо таємницю всесвіту?”. Я злякалася і сказала: ”Ні”. Думала, що це сон. Хотіла прокинутися, але я не спала. Інопланетянин відпустив мою руку і вилетів через вікно. Запитую, чи співачка бачила літаючу тарілку.

— Це було два роки тому на Московському проспекті. Я з водієм, мамою, донею та її нянею поверталися додому. У небі з’явився яскравий об’єкт. Він був графітового кольору з ілюмінаторами. Летів швидше за літак. За півхвилини розчинився у хмарах.

Обсуждение новости

Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить