06

Мая

2008

Весна. Україна. Євробачення 0 3133

Весна. Україна. Євробачення
10 травня 2008 року Перший Національний запрошує усіх шанувальників конкурсу «Євробачення» відвідати музичну акцію «ВЕСНА. УКРАЇНА. ЄВРОБАЧЕННЯ»

Музичне дійство на підтримку конкурсантки від України на Пісенному Конкурсі «Євробачення-2008» Ані Лорак пройде на головному майданчику країни – Майдані Незалежності. Початок – о 19.00.

Трансляція святкового концерту – у прямому ефірі Першого Національного каналу з 20:00 до 22:00.

Серед виконавців, що виступатимуть цього вечора на Майдані Незалежності, будуть Василь Лазарович, дует «Барселона», Наталія Волкова, Ілона Галицька, Віталій Козловський, «Екс-президенти», Тетяна Піскарьова, Оксана Пекун, Катерина Чужинська, Наталія Валевська, «SMS», «Алібі», Тетяна Комащенко, «Мандри», El Кравчук, Євгенія Власова.

Пісенний Конкурс «Євробачення-2008» проводиться з метою підтримки талантів у галузі популярної музики, заохочення розвитку духу міжнародного змагання серед виконавців. Міжнародний конкурс – це сучасна високоякісна телевізійна передача, створена під егідою Європейської Мовної Спілки (ЄМС) спільно з дійсними членами ЄМС, як частина телевізійного обміну програмами мережі «Євробачення».

Національна телекомпанія України є організатором і розпорядником Національного відбору на участь у пісенному Конкурсі «Євробачення-2008» та визначає виконавця, що представлятиме Україну на Конкурсі.

Нагадаємо, що цього року учасницею від України стала співачка Ані Лорак. Під час Пісенного Конкурсу «Євробачення-2008» у травні 2008 року в місті Белград (Сербія) Ані Лорак виконає пісню «Shady Lady».

Півфінали та Фінал Міжнародного Пісенного Конкурсу «Євробачення-2008» транслюватимуться у прямому ефірі Першого Національного каналу 22, 23 та 24 травня 2008 року.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить