07

Авг

2008

Відзнято новий відеокліп Гайтани 1 1430

Гайтана

Гайтана

Цього разу «екранізовано» пісню «Дивне кохання» з нового альбому співачки «Тайные желания».

Що ж дивного можна було побачити на знімальному майданчику? Перш за все, погляд усіх присутніх був прикутий до самої Гайтани, що виглядала просто незрівнянно. Співачка разом із Лілією Літковською знову створили неймовірно привабливі жіночні сукні. Кожний з 3 образів Гайтани кардинально відрізнявся один від одного: у новому відео можна буде побачити Гайтану як зі стильним каре, так і з шикарним довгим волоссям. На питання здивованих журналістів про зміну іміджу, Гайтана відповіла:

«Це лише різні прояви мого настрою. Я закохана, а закоханим дівчатам дуже подобається постійно змінюватися, дивуючи коханого та саму себе».

 


За сюжетом нового відеокліпу, режисером якого знову стала Катя Царік, дівчина та хлопець підглядають один за одним у замочну щілину. Коло цього «підглядання» і вибудовано усі дії «Дивного кохання». Сама ж пісня – чуттєве оповідання від імені закоханої жінки, що  понад усе бажає бути поряд зі своїм чоловіком. «Дивне кохання» - це зізнання, натхненне та сповнене найчистіших емоцій почуття.

Гайтана: «Я не знаю, чи можна знайти кращу мову, щоб розповісти про потяг між чоловіком і жінкою… Українська – надзвичайно мелодійна та сексуальна мова. З її допомогою так красиво можна музично передати найпотаємніші та найінтимніші думки та бажання. «Дивне кохання» - пісня саме про ці тонкі та глибоко особисті почуття».

Відеорезультат український глядач зможе оцінити у вересні. А до цього часу Гайтана буде знаходитись у США, де співачка працює над записом англомовної платівки. У цьому їй допомагають найкращі американські продюсери та музиканти, на рахунку яких плідна співпраця з Джанет Джексон, Мерайею Керрі, Кенні Джи та інш. Реліз альбому заплановано на території Японії, Канади та США наприкінці цього року.

А вже 7-го липня на звукозаписуючій студії «Lych Studio» відбувся запис пісні для українського етапу міжнародного проекту Global One. Global One - єдиний у своєму роді проект. Його мета – об’єднати якомога більше країн, культур та артистів навколо однієї теми – «мова» музики зрозуміла всім, тому вона є тою ланкою, що може об’єднати людей всього світу.
У кожній з країн учасників (а  це вже двадцять країн на п’яти континентах світу), команда Global One записує декілька пісень, що перекладаються на рідну мову кожної конкретної території, та виконуються найкращим, на думку організаторів, артистом.  Автором усіх пісень є Брайан Аллан (Великобританія) – один з ініціаторів проекту. Як вже повідомлялося, серед представників української сцени засновники Global One обрали Гайтану.

Брайан Аллан: «Гайтана – неймовірна співачка. Стільки харизми та таланту у одній людині – таке поєднання зустрічається нечасто. Я вважаю, що у Гайтани є потенціал світової зірки, і вона обов’язково втілить його в життя».

Головна з пісень – «Lately» – являє собою свого роду гімн проекту Global One. Українською мовою пісню переклала Гайтана, хіп-хоп частина «Lately» була перекладена російською Стасом Конкіним. Саме він і начитав цю частину пісні.

Гайтана: «Я обожнюю українську мову. Тому основна частина «Lately» стала саме такою. Але в нашій країні багато людей спілкується російської – і це прекрасно, чудово бути різними, знати і розуміти одразу декілька мов… Тому ми вирішили показати світу все, що маємо».

Вчора було записано одразу дві пісні проекту – «Lately» та «My Heart», обидві у перекладі українською мовою. Брайан Аллан вирішив продемонструвати Гайтані свою нову пісню, а згодом  взагалі не відпускав співачку поки та не завчила слова та не виконала цю композицію під акомпанемент гітари Аллана.

 


Нагадаємо, що головою проекту Global One є  один з найкращих світових продюсерів Роб Хоффман, відомий своєю працею с Крістіною Агілерою та Майклом Джексоном.
Після запису всіх учасників проекту, в 20-ти країнах буде випущено реліз, що складатиметься з двох дисків. До першого диску увійдуть пісні Брайана Аллана у виконанні представників кожної країни своєю мовою. На ньому будуть представлені пісні Гайтани «Lately» та  «My Heart». А до другого диску, що включає власні  хіти учасників кожної з країн, буде включено пісню Гайтани «Не Йди». Перший диск буде також містити  документальний фільм про втілення в життя проекту Global One.

Обсуждение новости

Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить