14

Янв

2010

Валевська хоче на Євробачення, бо виграла в "Шансі" 0 1792

Валевська Наталія

Валевська Наталія

Про своє бажання брати участь в національному відборі “Євробачення-2010” заявила співачка Наталія Валевська.

Разом з багатьма іншими українськими музикантами вона має намір відстояти право українських телеглядачів самим вибирати виконавця, який представить країну на міжнародному пісенному конкурсі.

“Я люблю дух гострого суперництва. За моїми плечима перемоги в декількох важливих музичних конкурсах - в “Шансі”, в конкурсі А.Б. Пугачової “Алла шукає таланти”. Звичайно ж, “Євробачення” стало моєю новою метою. Мені дуже образливо втрачати цю чергову можливість проявити себе”, - сказала вона.
Цього року Національна телекомпанія України, користуючись своїм правом визначати представника країни на міжнародному конкурсі “Євробачення”, самостійно призначила конкурсанта, який виступить за Україну в європейському пісенному фестивалі в Норвегії в травні.

Валевська розчарована таким відбором. Цього року співачка хотіла спробувати свої сили в Євробаченні, зовсім недавно була написана нова пісня, готувався концертний номер.

“Василь Лазарович, безумовно, талановитий артист, але також я упевнена, що кращий представник України на “Євробаченні” повинен визначатися в конкурсній боротьбі”, - вважає співачка.

Раніше заслужений артист України Віталій Козловський заявив, що не згоден з рішенням Національної телекомпанії України, яка прийняла рішення, що Україну на конкурсі "Євробачення-2010" буде представляти Василь Лазарович.

Сам обранець ще не знає, яку пісню співатиме на конкурсі, який навесні пройде у Норвегії.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить