20

Нояб

2008

Увага прем’єри 0 879

ПРЕМ’ЄРА!!!

ПРЕМ’ЄРА!!!

Канал Поп-Хіт приєднується до всеукраїнських прем’єр!

Відтепер слухайте щотижня в ефірі улюбленого каналу ПОП ХІТ най новіші пісні зірок вітчизняної поп музики та абсолютно нових виконавців.

24 листопада – прем’єра  нової пісні гурту СКРЯБІН - "АЛЛО"

25 листопада - гурт Platina презентує пісню  -"Падали"

PLATINA:

Група Platina існує від 2003-го року, хоча раніше вона називалася по іншому. Вперше голосно команда заявила про себе піснею Білет-Кіно у 2005-му і від того часу команда вже має в активі кілька радіосинґлів і повноцінний альбом. Днями група завершила запис наступної, вже другої плити, яку скоро збирається випускати. Називається альбом Про Тебе, за іменем пісні, яка була першою презентована з цього диску. А на роль другого радіосинґлу  Platina вибрала композицію Падали.

«То якраз був такий пейзаж за вікном, який мене надихнув написати цю пісню. Я саме сиділа на кухні і пила чай. І це, до речі, було зранку. Нікого не було дома, я взяла гітару і одним подихом написала пісню», - пригадує вокалістка групи Віка Васалаті. Трапилося це ще рік тому. Потім група творчо опрацювала заготовку і вийшла композиція, яка і увійшла в остаточну версію альбому. 

Взагалі-то серед українських пісень уже є одна робота з подібною назвою – це пісня Скрябіна Падай. Але Вікторія не вважає, що ці дві пісні мають щось схоже: «Це асоціація. Коли, наприклад, приходить зима, то напливають якісь сумні спогади і меланхолійні стани. От якраз пісня - це відображення таких відчуттів. А слово «падали» звучить в іншому сенсі, ніж звучало у пісні Скрябіна. Тому, я думаю, порівнювати їх абсолютно немає сенсу».

СКРЯБІН:

Історія гурту "Скрябін" бере початок 30 травня 1989 року, коли співак-поет Андрій Кузьменко — "Кузьма" та його друзі вирішили створити свій колектив. Гурт протягом свого розвитку декілька разів змінював свій стиль. Панк музика, New Wave, неоромантика, альтернатива. При цьому музиканти ніколи не втрачають власного обличчя. Пісні Скрябіна завжди можна впізнати, завдяки чому гурт має велику армію прихильників.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить