12

Мая

2012

Uлія Лорd презентувала нове відео «8 секунд» 0 1118

Юлия Лорд

Юлия Лорд

Героїня альтернативної української сцени Uлія Лорd презентувала новий сингл і нове відео.

Співачка вже почала виступати з групою, і презентує свою нову концертну програму. Одночасно вона готує до випуску свій новий студійний альбом, автором пісень до якого є власне сама Uлія.

«Альбом, гадаю,отримає назву «8 секунд», що пишеться як «∞ секунд».Тут гра символів повинна відображати нескінченність почуттів у коханні. Доречі, вчені дійшли висновку, що під час першого побачення чоловіку потрібно тільки вісім секунд, щоб остаточно збагнути, чи закоханий він в дівчину».

Режисером нового відео стал Віктор Скуратовський — учасник гурту «Друга Ріка» і один з кращих українських кліпмейкерів на даний момент. Оператором працював Сергій Тріфонов (Бандерас).

Нагадаю, що Uлія Лорd дістала популярності у 1997 році, після фестивалю «Червона Рута», де вона посіла друге місце в категорії «поп-музика». У грудні 1998 року побачив світ її дебютний EP «Танець Душ». Щодо телеглядачів, то вони мали змогу побачити відеокліпи співачки «Танець душ», «Фото/Брудна як ангел» (дуетом з гуртом «Скрябін») і «Дух молоді» (кавер на трек гурту Nirvana “Smells Like Teen Spirit”).

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить