18

Окт

2008

Uлія Лорд - Бонні і Клайд 1 1108

Uлія Лорд

Uлія Лорд

Радіопрем’єра на myRadio.com.ua

Після п’яти років мовчання на сцену повертається Uлія Лорд. Не можна сказати, що весь цей час співачка не думала про продовження кар’єри, але як вона сама каже, для чергового старту повинно було збігтися багато чинників. «Мого власного бажання і моїх якихось прагнень мало. Мені потрібна допомога, мені потрібні хороші музиканти, мені потрібні гарні аранжувальники, мені потрібне якісне продюсування. Зараз все це зібралося докупи і можна про себе заявити», - каже  вона.  

Заявлятиме про себе Uлія Лорд піснею Бонні і Клайд, яка є кавером на однойменну композицію Сержа Ґінзбура і котру можна буде почути в ефірі радіостанцій починаючи від 18-го жовтня. Перебуваючи в Амстердамі на одній з вечірок наша рок-діва почула оригінал треку, яку автор виконував з Бріджіт Бардо. А один з друзів співачки підштовхнув її до того, щоб зробити свій кавер і заспівати його українською. Тим більше, що в її репертуарі вже є переспів на нірванівську Smells Like Teen Spirit (Дух Молоді)

«Спочатку я отримала текст французькою, потім мені допомогли перекласти його на українську. І вже спираючись на цю основу, я зробила свій варіант. Це більше схоже на адаптацію, ніж на переклад», - розказує Uлія Лорд про свою творчу кухню. Але був іще один нюанс. Проблема полягала у тому, що в оригіналі ця композиція є зразком класичного французького шансону: з вісьмома куплетами і доволі розлогим сюжетом. А перед перекладачкою стояло завдання зберегти настрій пісні, але втиснути його в прийнятний поп-стандарт.

Із завданням вона справилася і слухати результат можна від суботи. А тим часом завершується робота над повноцінним альбомом, де Бонні і Клайд буде єдиним кавером. Весь інший матеріал – оригінальні пісні.

Обсуждение новости

Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить