17

Дек

2008

Українські вечорниці вирушають до Монмартру 0 759

Українські вечорниці вирушають до Монмартру
Вражає схожість і близькість Андріївського узвозу та Монмартру.

У неділю 14 грудня в галереї "Ательє Карась", що на Андріївському узвозі, фестиваль "Країна Мрій" на чолі з ініціатором Олегом Скрипкою презентували громадськості новий мистецький проект під назвою "АНДРІЇВСЬКИЙ УЗВІЗ – МОНМАРТР – КУЛЬТУРНІ ПОБРАТИМИ".

В кожній столиці світу можна відшукати історичний культурний куточок привабливий для туристів, – але лише Андріївський узвіз та Монмартр велично підіймаються вгору і завершуються святим храмом (відповідно Андріївська церква та Сакре Кьор), лише тут ми бачимо природне єднання майстрів, художників, музикантів і театралів, як авангардного люду, так і світського бомонду, лише тут стрічаються шляхетний шарм минулого та вир культурного життя й по сьогодні.

 

Фестиваль "Країна Мрій" укріпить той місточок та посприяє поєднанню двох традицій засобом культурного діалогу. Маючи досвід проведення вечорниць, "Країна Мрій" підтверджує свій міжнародний статус і вперше розгортає свої вітрила за кордоном, а саме у Франції – 17 січня 2009 р. в паризькій залі "Елізе Монмартр" проводить Українські Вечорниці, де презентуватиме французькому бомондові українську традицію: народні пісні, танці, частування та щирість.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить