13

Нояб

2008

У Празі ТНМК пили пиво та знімали кліп 0 1760

ТНМК

ТНМК

У Празі Гурт "Танок на Майдані Конго" презентував кліп на перший сингл з нового альбому.

Чергове відео хлопці вирішили відзняти не деінде, а в Празі. Так, як кліп знімали за кордоном, то і на режисері виршили зекономити. Ним став лідер "ТНМК" Фагот. Але як виявилось - це не перша режисерська робота Олега Михайлюти.

"У 93-му році я зняв кліп гурту SVD, - каже Фагот. - Потім ще було кілька відеоробіт. А кліп на пісню "Темно" це вже моя п'ята робота".

У кліпі використані готичні, темні і містичні локації. Також проглядаються мальовничі куточки Праги, розмальовані актори на ходулях.

"Прага, вона може бути, як казковою та пухнастою, так і темною, готичною, - пояснює Фагот. - Ми показали столицю Чехії саме такою".

Під час зйомок не обійшлось і без курйозів. Коли між зйомками була заминка Фагот вирішив зняти клоуна, але актори ще не встигли приїхати на знімальний майданчик, тому у кадр запросили представницю київської продакшн-компанії, дівчину Юлю.

А от Фоззі під час поїздки у Прагу підвели нирки, мабуть, через надмірну дегустацію пива.
"Там стільки пива, - продовжує Фагот. - Пиво з кропиви, вишневе, бананове. Ми знайшли один ресторанчик, якому 500 років і там варять лише один вид пива. Зате яке то пиво".

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить