02

Март

2009

У Мертвого Півня кончілось піво 0 1546

Мертвий Півень

Мертвий Півень

Мертвий Півень 17 березня збирається винести на широкі люди новий відео-доробок.

Новий відео-доробок на пісню "And The Third Angel Sounded", більше відому як просто "Брат, Піва Кончілось" на вірші Юрія Андруховича. Кліп буде радше короткотривалою кінозамальовкою і матиме відразу аж три різні іпостасі.

У першому варіанті у кадрі виринатимуть час від час самі «мертві півні»; друге прочитання буде взагалі без учасників гурту. Третя ж версія трапилася випадково, при чому «трапилася» у буквальному розумінні: під час зйомок виднограю хлопці помітили якогось безпритулу, що довго і нудно волік старий холодильник невідомо звідки і невідомо куди, але його шлях пролягав повз знімальний майданчик. Кліпотворці швиденько то все взяли на приціл камери і зліпили з тих кадрів таку собі неформальну подачу кліпу, де від Мертвого Півня залишилася лише звукова доріжка.

Півні завжди відрізнялися ретельним підходом до своїх відеодоробків, але відео на Брат, Піва Кончілось обіцяє бути незвичним ще й тому, що його карбував режисер з Нью Йорку Алєхандро Більбао-Ґуерра: такий собі американський погляд на українського Мертвого Півня. Чільник гурту Михайло Барбара познайомився з ним кілька років у тому у Кракові (Польща), де обидва митці перебували на лекції відомого польського режисера Анджея Вайди: він навчав їх документалістиці.

Вперше новий виднограй зможуть оцінити жителі та гості столиці: 17 березня у київському клубі Чеширський Кіт (вул. Скляренка 9) відбудеться представа усіх трьох відеопрочитань на Брат, Піва Кончілась, ну а заразом і виступ гурту. Початок о 21:00. Зголоситися на дійство новинарі можуть у добродія Богдана Логвиненка за особовим +38-066-886-35-67.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить