15

Мая

2009

У фіналі Євробачення - 2009 Лобода виступить під номером 21 5 2574

Светлана Лобода (Украина)

Светлана Лобода (Украина)

Переможці другого півфіналу Євробачення-2009 визначили порядок виступів у фіналі конкурсу шляхом жеребкування у ніч з четверга на п'ятницю.

Кожен із десяти артистів, які вийшли у фінал одразу після завершення другого півфінального концерту витягнув матрьошку зі спеціально підготовленої організаторами вази з доленосними номерами виступу.

Перший номер дістався співакові Саше Сону з Литви (Love), який відкриє фінальний концерт Євробачення у СК Олімпійський 16 травня.

Одні з головних фаворитів конкурсу, норвезький співак Олександр Рибак (пісня Fairytale) і грецький артист Сакіс Рувас (This Is Our Night), виступлять під номерами 20 та 8 відповідно. Світлана Лобода з України (Be my Valentine або Anti-crisis girl) вийде на сцену Олімпійського 21-ю.

Хорватський дует Ігоря Цукров і Андреа (Lijepa Tena) виступить під номером 5, датський співак Нільс Брінк (Believe Again) представить свій номер 16-м, співаки Айсель Теймурзаде і Араш із Азербайджану (Always) виступлять 11-ми, молдавській співачці Неллі Чобану ( Hora din Moldova) дістався 13-й номер, представниця Албанії Кейсі Тола (Carry me in your dreams) виступить 19-ю, а естонська група Urban Symphony (Randajad) - 15-ю.

Всього у другому півфіналі взяли участь 19 конкурсантів, з яких в результаті голосування глядачів і професійного журі в ніч з четверга на п'ятницю в фінал пройшли вищезазначені десять виконавців.

Обсуждение новости

Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить