30

Сент

2008

У Ані Лорак вкрали сукню від Каваллі 0 1663

У Ані Лорак вкрали сукню від Каваллі

У Ані Лорак вкрали сукню від Каваллі

В середу ввечері, на концерт в столичний Палац «Україна», низкою з'їжджалися лімузини та кадилаки - це канал Інтер святкував 12-річчя!

Правда, набір зірок був «звичним» - обличчя все ті ж, пісні ті ж, а у деяких навіть ті ж вбрання.

Втім, були і новинки. Наприклад, Ані Лорак була просто змушена презентувати нову сукню від дизайнера Ольги Громової. Фокус в тому, що прибувши на концерт і зайшовши в гримерку переодягнутися, вона виявила - пропала сукня від Каваллі! Одна з тих трьох, що він подарував їй нещодавно в Москві. Катастрофа! Йти на сцену нема в чому! Отож, Кароліна тут же відправила охоронця до себе додому за новою сукнею від Громової, в якій і вийшла на сцену.

Власне, ця подія не засмутила співачку - весь вечір вона була надзвичайно привітна. Але куди поділася сукня, все одно ніхто так і не зрозумів. Крадіжку виключили одразу - гримерка була під замком.

На наступний ранок «БЛИК» подзвонив Лорак, аби дізнатися, чи не знайшлася сукня Каваллі.

- Досі не можемо знайти! - сказала Кароліна. - Навіть уявити не можу, куди вона поділася! Вкрасти ніхто не міг. Містика якась.

До речі, ціну зниклого подарунка Каваллі, співачка не знає. Але, за даними видання, це не менше $30 000, а його заміна коштує в шість разів дешевше

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить