17

Апр

2009

Тур Тартака почався зі скандалу 0 1394

Тартак

Тартак

Не встиг гурт „Тартак” ще навіть вирушити у всеукраїнський передальбомний тур у підтримку свого майбутнього альбому „Опір матеріалів”, як уже розгорівся скандал.

Сьогодні мав відбутись концерт „Тартака” у Луганську. Але шанувальники не побачать у своєму місті музикантів... І зовсім не через зіркові вибрики, а через непорядність організаторів.

Організатори активно анонсували виступ гурту „Тартак”, що мав відбутись 17 квітня у клубі „Опера” в місті Луганськ, шляхом афіш, флаєрів та іншої реклами, а також випустили в продаж квитки. На дзвінки менеджменту гурту, протягом двох тижнів, компанія «Мастер шоу» (генеральний директор Максим Ткаченко) підтверджували на словах свої наміри організувати концерт, але уникали підписання угоди. Весь цей час продавались квитки, рекламувався концерт. А за два дні до події, організатори сповістили гурт, що концерт вони не проводитимуть... 

Судячи з усього, існує можливість, що шанувальники групи не зможуть повернути гроші за куплені квитки.  Щоб уникнути такої проблеми, гурт „Тартак” повідомляє контакти організаторів концерту.  

Адреса: м.Луганськ, вул. Пушкіна, 3, готель "Україна"
1-й поверх, оф. 104 - дирекція
2-й поверх, оф. "Мастер Шоу" - адміністратори
8(0642) 33-15-42, 8(050)5642826, 8(050)4712328
www.master-show.lg.ua
e-mail: mastershou@yandex.ru
 
На щастя тартаківцям вдалося безболісно вирулити свій графік, і наступні концерти не постраждають. Але музиканти не збираються залишати цю справу, менеджмент гурту настроєний серйозно, і їх можна зрозуміти. Останнім часом це не єдиний випадок, коли організатори негідно себе поводять з артистами і з публікою. Нещодавно, подібний випадок стався з російською групою Токіо, не обминула ця доля навіть і всесвітню зірку - відбувся скандал з відміною концерту Ероса Рамазоті.

Тож, „Тартак” збирається постояти за себе і колегам дати приклад, що треба відстоювати свою гідність.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить