30

Апр

2009

Транс-Формери полетять на екрани (Фото) 0 1290

Трансформер

Трансформер

Стовпи полтавської рок-культури – група Транс-Формер після трьох успішних заходів в радіопростір вирішила спробувати щастя і на телеекранах.

Для такого відповідального завдання як зйомки кліпу, хлопці обрали перевірений гіт – свій останній на сьогодні синґл Летів. Перекласти звуки-співи у відеокартинку взявся молодий столичний режисер Павло Мартинов. Пересічному глядачеві він може бути відомий хіба з титрів телевізійної розважайлівки Батьки і Діти, що на Першому Національному. У вузьких колах його ще можуть знати за документальною гостро-суспільною стрічкою Київ – Місто Емігрантів. Тепер ось Павло вирішив підкорити кліпотворчу галузь.

На відміну від зйомок попередньої відеороботи Трансформерів, які проходили досить відкрито та публічно, цей кліп знімався в умовах максимальної конспірації. - Ми навіть не уявляємо, що з цього вийде, але є впевненість, що цей кліп буде принципово відрізнятись від нашого попереднього, як у якості, так і у представленні матеріалу. Знімаючи це відео, ми свідомо порушували усі правила жанру, - каже Валерій Мельник, вокаліст гурту. До речі, до себе у кадр Транс-формери закликали миловидну чільницю з іншого полтавського гурту – Нове Покоління.Тож чого чекати і чим нас здивує цей скажений тандем - не відомо, лишається тільки чекати прем'єри.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить