28

Нояб

2008

Тіну Кароль виписали з пологового будинку 5 3553

Тина Кароль

Тина Кароль

Чоловік Тіни Кароль Євген Огир забрав дружину та новонародженого сина Веніаміна з пологового будинку в заміський маєток.

В честь народження сина Євген замість пам'ятної каблучки подарував Тіні триповерховий будинок під Києвом, а Веніамін, який народився у вівторок, радує маму свою спокійністю.

Натовпу родичів, гори квітів та шампанського під час виписки не було. Євген вручив дружині букет, посадив в машину і відвіз її з сином додому у заміський будинок. Не знаємо, як поводився Веня під час поїздки, але Тіні, яка прекрасно себе почуває і перебуває у відмінному настрої, поїздка була не в тягар. Про Веніаміна поки що відомо лише одне – без приводу новонароджений не плаче і особливого клопоту мамі не завдає.

А Тіну, до речі, підстраховують обидві бабусі – і її мама, і мама чоловіка. Вони ж докуповували все, що спочатку не увійшло до списку "найнеобхіднішого" для новонародженого. Адже, новоспечені батьки не знали, хто народиться: хлопчик, чи дівчинка. Тому і дитячу кімнату оформили в нейтральних тонах.

Ні няні, ні годувальниці подружжя ще не найняло. У сімейства лише працює жінка, яка допомагає по будинку. Але не за горами той час, коли для догляду за маленьким доведеться шукати "спеціально навчену людину". Вже 8 і 9 грудня Тіна виступить на передноворічних концертах в Москві, після чого починає відпрацьовувати новорічну сольну програму. А на ранню весну вже запланований концертний тур співачки по Україні.

Обсуждение новости

Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить