15

Мая

2009

Тіна Кароль залишила чоловіка заради жінки 1 3179

Тина Кароль

Тина Кароль

Народна улюблениця Тіна Кароль днями презентувала на одному з музичних телеканалів свій новий відеокліп на пісню "Не бойся".

А після презентації, у вузькому колі друзів співачка відправилася святкувати радісну для неї подію на шикарній яхті. Ледве перевдягнувшись, популярна співачка в гримі, із зачіскою і на високих підборах разом з чоловіком-продюсером Євгенієм Огіром відправилася на столичну набережну, щоб, як кажуть, «обмити» вихід кліпу. Незадовго до приїзду артистки на Поштову площу, на яхту занесли готові блюда з їжею, багато фруктів і, звичайно ж, алкоголь.

Поки співачка була всього за декілька кроків від запланованої вечірки, запрошений кухар вже готував рибу і м'ясо на грилі, а його помічники красиво накривали святковий стіл. Офіціанти заносили пляшки білого вина, судячи з усього, для дівчат і текілу - для чоловіків. На самій палубі вже відпочивали людей п'ять-шість з близького оточення співачки, які, судячи за їхніми нетерплячими телефонними дзвінками, вже зачекалися на Тіну. Після чергового дзвінка, ближче до 9-ої години вечора, під'їхала і винуватиця торжества разом з чоловіком. Неквапливо, парочка пройшлася уздовж набережною до причалу і спустилася на палубу. Огір дбайливо допоміг Кароль, яка того вечора була на високих підборах, перелізти через борт. Зійшовши на палубу, Тіна зняла незручне для таких прогулянок взуття.

 

Варто відзначити, що Тіна, яка останнім часом традиційно шокує публіку своїм відвертим вбранням, і цього разу не стала зраджувати своєму сексуальному іміджу. Сексапільна красуня для водної прогулянки одягнула коричневі лосини і яскравий блискучий гольф з вирізом, що оголив спину співачки. Привітавшись з усіма, Кароль відразу ж піднялася на верхню палубу, усамітнившись з однією з її близьких подруг. А тим часом Огір залишився в чоловічій компанії розповідати анекдоти, і всі дико реготали у відповідь на його жарти. Коли ж яхта відходила від берега, було видно, що Кароль принесли на палубу келих вина, а чоловічій компанії - текілу.

Обсуждение новости

Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить