27

Сент

2011

Тіна Кароль виклала свій виступ в Інтернет (відео) 1 2876

Кароль Тина

Кароль Тина

Популярна виконавиця Тіна Кароль виклала на своєму сайті незвичайну відеоверсію одного с літніх виступів, який відбувся просто неба в одному з столичних нічних клубів.

Співачка вже традиційно дає літні концерти, які суттєво відрізняються від її традиційної сольної програми. Цього разу всі свої літні виступи Тіна Кароль присвячує народженню свого фан-клубу, який отримав назву «FanTina» і цього року відсвяткував своє 6-річчя.

Літній виступ, який знімали шістьма камерами, був саме присвячений цій події, тому і зробили його у форматі фан-відео.

«Мені дуже кортіло здійснити саме ідею фан-відео, - розповідає Тіна. - На мої виступи завжди приходять глядачі з фотоапаратами, відеокамерами, і ці записи потім викладають в мережу. Ідея зйомки саме цього виступу є в тому, щоб максимально передати особливу атмосферу фан-відео. Ми спеціально знімали так, як ніби то знімали самі шанувальники. Знімали, наприклад, на фотоапарати, я, до речі, нічого не переспівувала потім, не перезаписувала вокалу. Все було зроблено таким чином, як на фанатівському відео».

Співачка, до речі, веде особистий блог на Twitter, і неодноразово викладала свої синглові записи в мережу, цього разу співачка зробила подібним чином – виступ Тіни можна переглянути на головній сторінці персонального сайту в широкому форматі, а також на Тіниному офіційному розділі на YouTube.

Обсуждение новости

Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить