24

Нояб

2008

Тіна Кароль назвала сина Веніаміном 1 3184

Тіна Кароль

Тіна Кароль

Тіна Кароль та Євгеній Огір оповістили, як назвали свого первістка: Веніаміном, що в перекладі з грецького означає «улюблений син».

І крім того, вибір був заснований на тому, що дане ім'я - одне з найбільш відповідних для немовлят, які народилися в листопаді. З моменту народження батьки отримали величезну кількість поздоровлень, наприклад, за словами Євгенія Огіра, він отримав більше 600 sms-ок. З найбільш відомих людей батьків привітали Алла Пугачова, Юлія Тимошенко, Леонід Черновецкий і навіть сім'я президента країни.

За словами лікаря артистки Дмитра Гасєєва виписувати маму з малюком він думає на початку наступного тижня, мовляв, сьогодні ще рано, а на вихідних ніхто не виписує. І прямо з пологового будинку Тіна та Веня поїдуть в новий триповерховий заміський маєток, який їм подарував люблячий батько Євгеній Огір. Але це не стане сюрпризом для молодої мами: Тіна з чоловіком вже приготували затишну кімнатку для сина.

А вже 8-9 грудня Кароль виступить на передноворічних концертах в Москві, для чого їй, ймовірно, доведеться літати туди-сюди, адже малюк залишиться в Києві, і на час її відсутності за ним доглянуть бабусі.

Обсуждение новости

Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить