28

Фев

2010

ТІК і його Чоловіче Щастя 0 3126

ТІК

ТІК

Цієї неділі група ТІК презентує нову пісню – Чоловіче Щастя. Ідею створення такої композиції музикантам підкинули їхні друзі з телевізійного шоу 95-ий Квартал.

До святкування 8-го Березня вони готують спеціальний випуск, в якому жіночі пісні виконуватимуть чоловіки. І ТІКові випала доля переспівувати композицію Тані Овсієнко «Женское Счастье».

«Ми повністю переписали і текст і музику, так що пісня нагадуватиме оригінал хіба що асоціативно», - розповідає головний поборник Тверезості І Культури Віктор Бронюк. «Але так як все повинно бути чесно, і ми люди законослухняні, то права на її виконання ми купили, так що тепер можемо зі спокійною совістю її переробляти на свій лад». Спершу колектив і не думав, що цей музичний жарт вийде за межі телевізійного святкуванні 8-го Березня. Але чим більше людей слухали готову композицію, тим більше було порад вивести її у велике плавання.

Отож ТІК зважився і презентує цю роботу окремим синґлом. Відомий кліпмейкер Алан Бадоєв знімає на неї відео, а від неділі композиція стартує і в радіоефірі. Поки що її можна буде почути тільки в ефірах, або під час Народного Туру групи, який стартує 16-го березня у Києві і відгримить у 25-ти українських містах. А після гастролей, у травні, хлопці запланували таки сісти у студії і зібрати докупи матеріал, який давно вже накопичився, та видати третій альбом. От в нього, бонусом, швидше за все і увійде пісня Чоловіче Щастя.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить