11

Июня

2010

ТІК розніс Концерт Холл FREEDOM 0 1222

ТІК розніс Концерт Холл FREEDOM

ТІК розніс Концерт Холл FREEDOM

Такого пафосні стіни FREEDOM не бачили давно.

Вщент забитий танцпол, гості у вишиванках, позитивна та абсолютно розслаблена атмосфера і хорові співи у повний голос. 9 червня 2010 року ТІК гучно та впевнено відзначив своє 5-річчя.

Розпочався концерт із виступу трьох діамантів, які хлопці надибали у Народному турі: Центр України, Кіровоград, представив гурт «Веселі Біорітми», що працюють у жанрі емо-регі-турбо-шансон; зі Сходу нашої країни, з міста Дніпропетровска, причимчикували навіжені підкорювачі жіночих сердець – гурт «Гражданін Топінамбур», а Захід представив солодкоголосий і амбіційний Владислав Левицький. Бойовики гурту «ТІК» у їх виконанні добряче розігріли і здивували публіку.

Як і було обіцяно, у ексклюзивній програмі були: VIPР ( Vінницький Історичний Редагогічний Ранк), розривання баяна від Віктора Бронюка, капості від Духового оркестру «Жмур», бенефіс балету «Тирса», дегустація Сірожиного Пірожиного, поява Свєти – наживо і семінар на тему «Чоловіче щастя». Традиційне частування на вході від етнобренду «Медовуха» додавало настрою і легкості.

Не обійшлося без сюрпризів, адже це був не просто урочистий виступ, а традиційна «ЗЕЛЕНКА», останній концерт Народного туру. Сергій Притула, який спокійно відпочивав у родинному колі, не очікував, що на екваторі свята його закличуть на сцену та подарують величезне «Сірожине пірожине». Він сміливо відкинув усі натяки та порівняння із героєм одноіменної пісні і розповів публіці байку про міцну чоловічу дружбу у шоу бізнесі.

Протягом концерту «ТІК» позбулися ще декількох предметів зі свого реквізиту. Наприклад, справжні вили, які проїхали з хлопцями весь Народний Тур, хлопці продали за 1520 гривень. Щасливим власником став пан Петро. Нащо йому вили в Києві - невідомо, але те, що 1520 гривень підуть на добру справу – факт. Годі говорити про те, що виробляли музиканти на сцені. Дві години драйву і справжнього позитиву буквально розірвали зал. Мокрі і щасливі вони залишали сцену під голосне скандування публіки і традиційно обіцяли повернутися із Зеленим концертом наступного року.

«Як мед, то і ложкою» - радить «Медовуха», «Як ТІК, - то до памороків» - запевняють організатори «Народного туру».

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить