20

Июля

2009

Таїсія Повалій стане свекрухою 0 1782

Таїсія Повалій

Таїсія Повалій

Коли син привів майбутню невістку знайомитися, Таїсія зустріла молодят привітно. А ще більше зраділа, коли довідалася, що Юля – добра господиня.

Денис вже приводив свою наречену Юлію у батьківський дім. «Був час, коли я побоювалася, що син взагалі не захоче створювати сім’ю. Річ у тім, що в школі у нього було нещасливе кохання, яке, як кажуть, перевернуло йому душу. Тоді він переживав і страшенно схуд. Майже нічого не їв. Після цього він не хотів ні з ким знайомитися», - розповіла 43-річна Таїсія Повалій.

Коли син привів майбутню невістку знайомитися, Таїсія зустріла молодят привітно. А ще більше зраділа, коли довідалася, що Юля – хороша господиня. «Бо що для матері важливо? Щоб її син не був голодний. І характер у дівчини добрий – уважна, лагідна. Зараз мої діти готуються до весілля. Я – щаслива», - усміхнулася співачка.

Таїсія Повалій сподівається, що діти незабаром подарують їй онука, бо мріє стати бабусею. У наш час діти не вживають слово «бабуся», а називають бабусь по імені.

Співачка народила сина у першому шлюбі, коли їй було 18 років. Син закінчив інститут міжнародних відносин, трохи попрацював. Але потім сказав: «Мамо, інститут я закінчив для тебе, але я хочу займатися музикою». Зараз Денис створив свою групу, виступає у ній як композитор і вокалі.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить