01

Нояб

2009

«ТаРУТА» згадає Василя Гонтарського у своєму дебютнику! (аудіо) 1 901

ТаРУТА

ТаРУТА

«Етно-Рок Фундація «ТаРУТА» додасть до змісту свого дебютного альбому власний варіант пісні "Ат панядзелка да панядзелка" з репертуару «Вася Club».

Цей народний шлягер етно-рокери заспівали поліським триголоссям на честь 45-річчя засновника вищезгаданого гурту Василя Гонтарського.

Запис переспіву, що отримав назву «Париться-Хмариться», було здійснено столичною студією «Комора» під час концерту «Василь Гонтарський: Світла присвята». Нагадаємо, що відгудів він, з легкої руки молодого впровадника Олександра Снідалова, у столичному клубі «Чеширський Кіт» 11 липня цього року. До слова, саме він опікується майбутнім співаником «ТаРУТА» - «Народжені в ЛЮ…».

Наразі  ж закінчуються роботи над зведенням кружальця на звукотвірні «Комора». Над студійним звучанням етно-рокерів працює її провідний звукотворець - Костянтин Костенко. Він же взявся і за зведення та мастеринг власне самої збірки «Василь Гонтарський: Світла присвята». До неї, окрім «ТаРУТА», потрапили також «ОтВінта», «Хобот & Co», «Юркеш» та, звісно ж, оновлені «Вася Club». А очікувати збірку слід у кінці цього – на початку наступного року.

«Ми не були з Василем  друзями. Але були гарними приятелями. Нам було про що з ним поговорити свого часу. Тож, коли Олександр Снідалов оголосив про намір організувати вечір його пам’яті, я без вагань підтримав цю доброчинну ініціативу. Так само без вагань я додав цей концертний запис до трек-листа нашого майбутнього альбому», - говорить керманич «Етно-Рок Фундації «ТаРУТА» Євген «Їжак», який, до того ж, на вечорі пам’яті Гонтарського був і ведучим.

Дещо  про сам пісенник. Презентацію «Народжених в ЛЮ…», попередньо заплановану на вже минуле Купайло, музикам довелося перенести аж на зимові Святки. Це пов’язано, перш за все, зі зміною звукотворця гурту, а також з «хвінансовою крисою», що нахабно зжерла всі спонсорські гроші. Втім, все, що відбувається, все на краще. Адже, якби кружальце побачило світ влітку, як і планувалося, до нього б не увійшла ця чудова пісня, прослухати яку можна просто зараз...

Обсуждение новости

Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить