21

Апр

2009

"Тартак" заспівав про секс 0 1607

Тартак

Тартак

12 квітня гурт "Тартак" відіграв концерт у байкерському клубі "Route 66". Гурт представив 15 пісень із нового альбому "Опір Матеріалів", який має вийти незабаром.

Лідер гурту Сашко Положинський вийшов на сцену клубу зі словами "Дякую, що завітали на наш виступ. Приємно бачити знайомі обличчя". Серед глядачів були переважно молоді люди, хоча прийшли і дядечки у костюмах, які розташувались за барною стійкою та підспівували.

Однією із перших пісень, що пролунали того вечора, була композиція "Ре-панк". Лідер гурту зізнався, що написав її давно.
"Ця пісня була написана тоді, коли мене постійно запитували, у якому стилі грає "Тартак", - сказав Сашко Положинський. У програмі були композиції і з конкретними присвятами. Зокрема, перед виконанням пісні "Принцеса R'n'B", Сашко сказав, що пісня присвячується дівчині, якої немає в залі. Але цілком можливо, що композиція про Настю Каменських, яка називає себе "Королевою R'n'B і хіп-хопу". А ось на написання пісні "Атомна помпа" Положинського надихнула Катя Чілі, яка теж завітала на концерт.

Альбом обіцяє бути різноплановим, адже у ньому навіть будуть пісні про секс. Кілька із них гурт презентував під час клубного виступу. А ще будуть душевні композиції, оптимістичні, пісні, присвячені мандрівникам, і навіть антикризові.
"Зараз ніби довкола нас криза, - зазначив Положинський. - Деякі артисти запанікували, що немає корпоративів, а ми не панікуємо, бо у нас їх ніколи й не було. А тепер будуть, бо у нас є пісня "Корпоратив".

У залі панувала майже сімейна атмосфера, Сашко навіть стрибнув у залу, де його хвилею на руках пронесли фанати. Завершилась перша частина виступу виконанням пісні "Дж...ангел", у кліпі якої знялась спортсменка клубу "Юніон" Олена Овчиннікова. "Я прийшла сюди із друзями, - каже Марійка Бурмака, яка прибула на концерт після перегляду фільму "Тарас Бульба". - Я рада, що у них виходить альбом. Мені сподобалось, бо мені не могло не сподобатись. Але найбільше я чекаю старої програми, дуже люблю пісню "Не кажучи нікому".


Друга частина концерту складалася зі старих пісень "Тартака". Свої побажання глядачі писали на записках та кидали у маленьке відерце. Отож, після невеличкого антракту прозвучали такі старі добрі хіти, як "Божевільні танці", "Я не знаю", "Я не хочу бути героєм України", дует із Андрієм Підлужним "Не кажучи нікому", "Хулігани", "Стільникове кохання" та інші.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить