01

Дек

2008

Тартак запрацював 0 1650

Сашко Положинський

Сашко Положинський

26 листопада Тартак приступив до запису нового альбому.

Взагалі-то, в цей час група планувала вже завершувати роботу над черговим студійним диском, але через обставини, що не залежали від колективу, студійну сесію довелося перенести. За словами Сашка Положинського, можливо це і ліпше, тому що хлопці мали достатньо часу підготуватися і визначитися з матеріалом, який буде закарбований.

«Як правило, ми починали писати альбом, ще не знаючи, які пісні там будуть і скільки їх буде, - розповідає Положинський. Але на даний момент можна стверджувати, що практично альбом є. Його треба просто сісти і зіграти, тому що всі пісні напрацьовані, тексти написані, аранжування зроблені… Єдине, що в процесі роботи можуть бути внесені якісь корективи, тому зараз не можна однозначно сказати, що в альбомі буде стільки-то пісень».

Почалася студійна сесія з пісні Дж…Ангел, яка повинна бути відома прихильникам Тартака, тому що група вже виконувала її на концертах і в нетрях Всемережжя навіть гуляє відповідний відеозапис. «Наші прихильники цю пісню вже знають. Єдине, що вони її по-своєму назвали. Здається в Інтернеті її називають "Я Твій Джангел". Але для мене назва пісні це, певним чином, умовність», - каже Сашко.

Найімовірніше, що Дж…Ангел стане і першим оприлюдненим радіо-синґлом з майбутньої плити, який буде записано відразу у кількох різних версіях – від альбомної до танцювальної. «Це одна з найнапрацьованіших пісень, тому що ми її зробили однією з перших і, як я вже казав, виконували кілька разів на концертах та навіть робили пробний запис, але суто для себе, такий демо-запис», - пояснює цей вибір Сашко. За планами Тартака Дж…ангел отримає і своє відеопідкріплення у формі кліпу.

Тим не менше, складати враження про новий альбом на підставі першої пісні було б передчасно, оскільки лідер Тартака чесно попередив, що говорити про загальне звучання диску і дату його виходу ще зарано: «Поки що я не хочу говорити про те, яким саме буде цей альбом. От коли він буде, тоді і побачимо… і почуємо, звісно».

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить