20

Нояб

2008

Тандем лідера Crowded House та Radiohead 0 1025

Radiohead

Radiohead

Фронтмен австралійської групи Crowded House Нейл Фін (Neil Finn) об’єднався з учасниками Radiohead заради благодійності.

 Від радіоголових у проекті беруть участь гітарист Ед О’Браєн (Ed O'Brien) та барабанник Філ Селвей (Phil Selway). Окрім них до запису благодійної плити залучені також усі учасники групи Wilco, колишній гітарист Smiths та Modest Mouse Джоні Мар (Johnny Marr), бас-гітарист Soul Coughing – Себастьян Штейнберґ (Sebastian Steinberg), співачка Ліза Джермано (Lisa Germano) та її син Лаям (Liam).

Майбутня платівка ще не отримала назви, але вже відомо, що вона буде записана в Окленді і вийде не раніше наступного року. На підтримку диску у січні 2009-го музиканти повним складом планують дати серію концертів. Всі кошти, зароблені від продажу платівки, надійдуть на рахунки благодійної організації Oxfam, яка займається боротьбою з голодом у малорозвинутих країнах.

Це вже не перша благодійна акція лідера Crowded House – у 2001-му році він видав концертний альбом Seven Worlds Collide. В його записі взяли участь все ті ж музиканти, за винятком групи Wilco, а також фронтмен Pearl Jam - Едді Ведер (Eddie Vedder).

Crowded House – австралійська поп-рок група, пік популярності якої припадає на 1986 – 1996-ий роки. Вони відомі такими своїми гітами як Don't Dream It's Over, Something So Strong, Better Be Home Soon, Weather with You тощо.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить