10

Апр

2009

Свій найсвіжіший доробок От Вінта присвятили дітям-сиротам 0 1100

Ot Vinta

Ot Vinta

Ним стане колискова Пісня Конвалій, а також кліп до неї.

Сама співанка запозичена ще з першої платівки рівненських украбілів, але тепер хлопці її наново перезаписали і надали лагіднішого та легшого звучання. Виднограй на Пісню Конвалій поєднає у собі живі зйомки та мальовані. Останні, як це вже в от-вінтистів повелося, створив власними руками головний «гвинт» Юрко Журавель: у його засіках кліпи-мальованки до "Не Мала Баба Клопоту" та "Опля-Картопля", і це не рахуючи цілої торби інших художніх робіт Журавля. Знімальну складову забезпечив знаний львівський кліпотворець Тарас Химич, у послужному списку якого легше перелічити, кому з вітчизняних виконавців він не знімав, аніж знімав. Щодо безпосередньо От Вінта, то весело-болотяний відеоряд "Бабина Тумба" – справа рук саме Тараса.

Освіжене прочитання "Пісні Конвалій" увійде у давно обіцяну платівку під назвою "Потом і Кров'ю", яка загадувалася ще на осінь минулого року, але на поточну мить залишилося довести до пуття ще 5 пісень.

Як вже згадувалося, От Вінта присвячують "Пісню Конвалій" діткам-сиротам. Чому саме так? Насамперед, ця колисанка – чи не найспокійніша з усіх пісень гурту, а хлопці зажди ставилися з належною шаною до наших найменших співвітчизників. Увагу ж саме до сиріт чітко пояснив ватажок гурту Юрко Журавель: «Сиротам нема кому заспівати колискової, ось ми і беремо цю роль на себе. А тій малечі, в кого є батьки, най самі тато з мамою і співають колисанки, хай вчаться, бо українці вже вщент розучилися співати – власний живий спів їм замінив компакт-програвач чи радіоприймач».

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить