09

Мая

2009

Світлані Лободі експерти CFC Consulting прогнозують 4 - 6 місце на «Євробаченні-2009» 0 2588

Світлані Лободі експерти CFC Consulting прогнозують 4 - 6 місце на «Євробаченні-2009»
Незважаючи на фінансові труднощі Світлана все ж таки впевнено просувається вперед і вже увійшла в число фаворитів цього року.

Співачка безумовно талановита, має запальну пісню, природні вокальні дані та харизму, а також знає як зацікавити публіку та багато спілкується зі ЗМІ.

Марина Скоморохова, головний менеджер проектів CFC Consulting, серед фаворитів цьогорічного конкурсу також відзначає учасників з Норвегії, Греції, Великобританії та Туреччини. Непогані шанси на високий результат мають Мальта, Боснія та Ісландія. «Цього року вже вдруге будуть приймати участь у ПКЄ ті ж самі виконавці з Мальти та Греції. Але Діма Білан поки що лишається єдиним прикладом,  коли виконавець зійшов на першу сходинку, маючи вже певний досвід виступу на цьому конкурсі в попередні роки. Тому  - не виключаю сюрпризів. Професіонали знають, що один лише вдалий виступ з піснею-хітом не є вирішальним у визначенні переможців. Наявність сильної промо-стратегії, оригінальних підходів, роботи з пресою та сильна постановка на сцені є обов’язковими для учасників, які  претендують на місце в першій п’ятірці» - вважає пані Марина.

Зазначимо, що цього року ПКЄ запроваджує іншу систему голосування. Тепер, вперше, не лише глядачі, але й професійне журі буде вирішувати долю фіналістів. І хоча Світлана має усі дані навіть для перемоги, саме наявність журі може послабити її позиції.. Вона неодмінно сподобається публіці, але через те, що вона дещо відрізняється від ідеалу, який хотіли б бачити члени журі, її результатом можуть стати 4-6 сходинки. На мій погляд, цього року перше місце на конкурсі отримає учасник з Норвегії, тому ПКЄ-2010 скоріш за все поїде саме до цієї країни, і тим самим Стара Європа розіб’є міф про те, що перші місця виконавців зі Східної Європи свідчать лише про велику кількість вихідців з цих країн, що підтримують своїх земляків. Як на мене, не має значення, яку країну або регіон представляє виконавець, а – значення має пісня, талант її виконавця, і вдало організована промо-кампанія» - додав Геннадій Курочка, керівний партнер CFC Consulting.

Україна вже зарекомендувала себе яскравою та талановитою учасницею ПКЄ, і Світлана стане наступним яскравим доказом. І якщо Україна буде завжди робити ставку на професійних виконавців та талант, то за нашою країною закріпиться слава «Eurovision Superрower».

CFC Consulting — компанія з головним офісом у Києві, яка надає консультаційні послуги у сфері комунікацій, зв’язків з урядами та займається інвестиційним консалтингом. Окремим напрямком роботи є реалізація проектів в сфері шоу-бізнесу та робота з конкурсом «Євробачення». CFC Consulting втілила в життя низку проектів, метою яких було поліпшення позитивного іміджу України у світі. Серед досягнень компанії - 4 роки плідної співпраці з пресою під час World Music Awards - однією з найпрестижніших церемоній музичних нагород у світі, 5 років роботи з «Євробаченням», включаючи PR-підтримку та європейську промо-кампанію Руслани та Ані Лорак, а також реалізацію потужної стратегії брендингу Грузії та її дебюту на ПКЄ. В 2005 компанія CFC виступила офіційним PR-партнером «Євробачення» в Європі і першою використала це унікальне явище європейської культури в якості потужного механізму для просування міжнародного іміджу України. З 2008 року CFC Consulting є ексклюзивним представником CNN International в Україні.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить