25

Июня

2009

Свірж - 2009 запрошує 0 1632

Свірж - 2009

Свірж - 2009

Від 31 липня до 2 серпня в селі Свірж, Львівської області, пролунає міжнародний фестиваль культур народів світу.

Дійство прикрашатимуть старовинний замок 1482 року, парк та костел, неперевершені краєвиди з химерними скелями, розливи ріки з острівцями, залиті сонцем зелені поля і, звісно, співи з танцями.

На забаві будуть представлені музика, література, танці, ремесла, кухні та театральне мистецтво народів мало не з усіх куточків світу. Впродовж фесту відбудеться близько 60 великих і малих концертів на пятьох підмостках, а також супутні літературні читання, танцювальні та ігрові майданчики, показово-навчальні виступи ремісників, ну і всі інші заходи, що стали вже невід'ємною рисою таких розваг.

Перелік виконавців доволі картатий, але разом з тим – переконливий. Зокрема на Свіржі-2009 люд розважатимуть:

ОтВінта (Україна), Ніно Катамадзе & INSIGHT (Грузія), Енвер Ізмайлов (Україна), Піккардійська Терція (Україна), Mad Heads XL (Україна), Zdob Si Zdob (Молдова), АтмАсфера (Україна), Юркеш (Україна), Cankisou (Чехія), Cesaria Evora (Капе Верде), Пропала Грамота, Флайзза, Гуцул Каліпсо, Оркестр Янки Козир, Юркеш, Тарас Чубай та гурт Плач Єремії, Чарзілля, ПоліКарп, КораЛЛі, ДримбаДаДзиґа, Тінь Сонця, Воанергес, Фліт, Воплі Відоплясова, Самі Свої, Димна Суміш, Контрабас (м. Полтава), Свята Ватра (Україна-Естонія), Верлібена, Бурдон.

І це далеко не вичерпний перелік виконавців. З повним списком учасників та розкладом свята можна ознайомитися на іменці дійства.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить