12

Янв

2010

"Суперзірку" на "1+1" судитимуть Потап і Віра Брежнєва 0 2044

Вера Брежнева

Вера Брежнева

9 та 10 січня в Одесі пройшов перший кастинг на участь у шоу "Суперзірка".

Хто з одеситів пройшов цей відбірковий тур, стане відомо у понеділок, 11 січня. Оцінює виконавців компетентне журі, до складу якого увійшли співак і продюсер дуету "Потап і Настя" Потап, співачка та акторка Віра Брежнєва та заслужений мистецтвознавець України, проректор Київського інституту музики ім. Глієра Юрій Зільберман.

Наступні етапи кастингу пройдуть у таких містах: Сімферополь – 14-15 січня, Дніпропетровськ – 22-23, Донецьк – 28-29, Харків – 31-1 лютого, Львів – 4-5. Завершиться кастинг відбірковими турами в столиці України 11-13 лютого.

Тим часом, до групи кастингу "Суперзірки" приєдналася акторка Катерина Кузнецова. Переможниця першого сезону шоу "Танцюю для тебе", зірка серіалів "Тільки кохання" та "Серцю на накажеш" стала ведучою кастингу нового шоу.

Нагадаємо, "Суперзірка" – це ліцензійна версія успішного міжнародного формату Popstars. Завдяки цьому шоу в музичному просторі з’явилися такі зірки, як Girls Aloud, No Angels і The Cheeky Girls.

"Суперзірка" не встановлює жанрових обмежень. Учасники обираються за результатами всеукраїнського кастингу, що пройде у 7 великих містах України. Взяти участь у кастингах можуть сольні виконавці, дуети, ансамблі та навіть хори.

Зареєструватися на кастинг можна на сторінці superzirka.1plus1.tv, а також за телефоном: 0 800 500 386.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить