28

Март

2011

Сумська «ЕТСЕТЕРА» написала пісню для комедійного фільму (аудіо) 5 1961

Сумська «ЕТСЕТЕРА» написала пісню для комедійного фільму

Сумська «ЕТСЕТЕРА» написала пісню для комедійного фільму

Сумський гурт «ЕТСЕТЕРА» дебютував у кіно. Хлопцям доручили написати саундтрек до комедійного короткометражного фільму, який створювався задля участі у щорічному всеукраїнському фестивалі «Смарагдова Ліра». Його організує Державна прикордонна служба України, тож головною умовою участі є демонстрація роботи цього відомства.

Сумчани цього разу вирішили виділитись, тож задумали створити не документальний фільм, а комедійний, ігровий, тож запросили на зйомки відомих місцевих театральних акторів, а написання музики доручили гурту «ЕТСЕТЕРА».

«Стрічка має назву «Контрабас» і тому нас попросили створити щось у стилістиці кантрі. На щастя, ми не розгубились, і на вже готовий текст придумали мелодії та аранжування. Є у пісні і губна гармошка, і банджо, і прикольний вантажний звук гітари і, звичайно, контрабас. Замовники залишились задоволені, ми власне теж. Завжди цікаво експериментувати. Тепер між собою жартуємо, що це перший сингл нашого третього альбому», - розповідає лідер гурту «ЕТСЕТЕРА» Володимир Нянькін.

Насправді ж, наразі «ЕТСЕТЕРА» дійсно починає запис першого синглу нового альбому – пісні «Паніка на Титаніку» - і до травня обіцяє його продемонструвати. Також найближчим часом хлопці нарешті презентують свій довгоочікуваний кліп на композицію «Викини з серця».

Обсуждение новости

Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить