25

Окт

2008

Слухати: Друга Ріка і Токіо - Доженемо 26 9013

Друга Ріка

Друга Ріка

Друга Ріка подалася на сторону. Стороною виявилася група Токіо, з якою Валерій Харчишин і компанія записали спільну пісню Доженемо.

Знайомство Другої Ріки з Токіо мало цікаву передісторію, про яку згадує Валерій: «Я чув якісь їхні пісні, але не був знайомий з творчістю. Лише доходили такі чутки і думки, що той чувак, який з Москви з групи Токіо, дуже схожий на того чувака що з України, на Харчишина, тобто на мене. І навпаки, йому казали, що в Україні є дядько, який схожий на тебе». Хлопець з Москви, про якого йде мова, це Ярослав, який, до речі, походить із українського Кривого Рога. Врешті, на концерті у Києві, музиканти познайомилися і Валерій залишив своїм новим друзям останній альбом Другої Ріки – Мода. Ярославові диск дуже сподобався і він навіть спочатку думав спільно переспівати звідти пісню Мікрофони. Але потім створив заготовку цілком нової пісні, яку назвав "Догоним Или Не Догоним", назва якої пізніше скоротилася до одного слова.

Так що в підсумку ідея належить групі Токіо, а втілення її в життя це справа спільна. І давалася ця справа не легко. «Насправді найскладніше було записувати, бо на студії ми збиралися лише в Москві, щоб обговорити концепцію. Все решта ми робили окремо», - каже Валерій. До того ж була ще одна складність. І Друга Ріка і Токіо славляться як майстри ліричних композицій, а це пісня з виразним соціальним текстом, який, можливо, можна розглядати і як свого роду політичний. Але Харчишин уточнює цей момент: «Не є політичною ця пісня, але є космополітичною. Це наше бачення світу на цей день. Це наше враження від того, що відбувається в світі на сьогодні. І ми його хочемо змінити».

Обсуждение новости

Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить