27

Сент

2011

«Скрябін» стане спеціальним гостем на концерті «Scorpions» 0 1269

Скрябін

Скрябін

Гурт «Скрябін» стане спеціальним гостем концерту виступу німецького рок-гурту «Scorpions», який заплановано на 30 вересня в Донецьку.

«З перших днів підготовки шоу «Scorpions» в Донецьку нам адресували величезну кількість найрізноманітніших питань. Одне з найбільш поширених – кому буде довірено розігрів перед виходом на сцену грандів року. Ми не оприлюднювали цю інформацію. Але не заради ажіотажу, а тому що в концертне агентство надійшла величезна кількість заявок різноманітних гуртів з пропозиціями виступити на розігріві у концерті», – розповіли організатори.

За повідомленням musicukraine.com, агентство вирішило, що розігріву як такого на концерті не буде, але на сцену вийде спеціальний гість.

«Щоб підтримати позитивний настрій і надати потрібний темп шоу ми запросили в якості спеціального гостя всім відомого Кузьму Скрябіна. Його кандидатуру було схвалено безпосередньо Петером Амендом, менеджером гурту «Scorpions», – розповідають організатори.

Концерт рокерів «Scorpions» відбудеться 30 вересня в Донецьку на РСК «Олімпійський». Початок о 19:00. Квитки вже в продажу, вартість - від 300 до 1500 гривень.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить