• Онлайн радио
 • Новости музыки
 • «С.К.А.Й.», «ТНМК», «ВВ», «Крихітка» та Гайтана відзначать прибуття легендарного трофею УЄФА ЄВРО великим концертом на Майдані Незалежності!

11

Мая

2012

«С.К.А.Й.», «ТНМК», «ВВ», «Крихітка» та Гайтана відзначать прибуття легендарного трофею УЄФА ЄВРО великим концертом на Майдані Незалежності! 1 2062

«С.К.А.Й.», «ТНМК», «ВВ», «Крихітка» та Гайтана відзначать прибуття легендарного трофею УЄФА ЄВРО великим концертом на Майдані Незалежності!
Кубок Анрі Делоне, який дістанеться переможцю УЄФА ЄВРО-2012 вже майже дістався в Україну.

Після тривалої подорожі польськими містами, в нашій країні у рамках спеціального трофі-туру «Зустрічай кубок» його отримають змогу побачити першими мешканці столиці і гості міста.

Кубок Анрі Делоне вже сьогодні, у п'ятницю, 11 травня, урочисто прибуде до Києва, де протягом суботи та неділі буде виставлений для вільного огляду на Майдані Незалежності.

Святкова церемонія урочистого прибуття кубку до столиці розпочнеться у також сьогодні, 11 травня, спочатку прес-конференцією у КМДА, а потім, після її завершення, о 15.00 розпочнеться вуличний парад, що попрямує через весь Хрещатик до Майдану Незалежності.

А вже о 19.00 для всіх глядачів, хто прийде вітати прибуття кубку до нашої країни, на Майдані Незалежності будуть співати «С.К.А.Й.», «ТНМК», «Крихітка», Гайтана і «Воплі Відоплясова»! Приєднуйтесь до цієї святкової і грандіозної події і приходьте на вечірній мега-концерт!

Обсуждение новости

Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
 • photo
  алик 11 Мая в 12:27
  От таких "звёзд" могут обратно увезти.Да ещё поплавского забыли.
  0
  Ответить Спам
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить